The Defenders Benjamin Donovan

Benjamin Donovan

Benjamin Donovan

Právník zastupující vysoko postavené kriminálníky.

Sezóny 4
2016 - 2018

Benjamin Donovan je newyorský právník pocházející z Harlemu, který získal své vzdělání díky Mamě Mabel. Ta ho totiž už od mládí podporovala a díky jejímu vlivu se z něj mohl stát právník, který se nakonec rozhodl zastupovat především vysoce postavené kriminálníky.

I když se dá říct, že Ben stojí na straně zla, tak se jedná o velmi schopného právníka, který se ve svém oboru skutečně vyzná. Mimo jiné už zastupoval Wilsona Fiska, Cornella Stokese a Mariah Dillard. Především s poslední jmenovanou osobou měl nejvíce problémů, protože ho Mariah jednu dobu nebyla schopná ani platit.


Všichni tomuto právníkovi říkají prostě Ben nebo Velký Ben. Je o něm obecně známo, že na loajalitu příliš nehraje. Jde mu totiž především o finanční zisk.

Benjamin Donovan se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (2 epizody)
  • první řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (5 epizod)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Golddiger na novém úrovni :D

11.11.2018 | 18:57:15
Kothy

Jde po penezich.

13.7.2018 | 16:34:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás