The Defenders Blake Tower

Blake Tower

Blake Tower

Pracovník státní zástupkyně, který upře svou pozornost na Punisherův případ.

Sezóny 4
2016 - 2018

Blake Tower pracuje v kanceláři státní zástupkyně, kde je pod vedením Samanthy Reyes. Společně s ní se zaměří na masakr, ke kterému došlo v Central Parku. Vzhledem k tomu, že potřebují dostat Franka Castlea, který incident v tomto parku přežil a po kterém jdou newyorské zločinecké organizace, tak vymyslí plán, jak ho vylákat.

Svůj plán postaví na muži jménem Grotto, kterého využijí jako návnadu. Punisher jde právě po tomto muži a když se to dozví Foggy Nelson a Karen Page, tak Samanthu obviní z toho, co udělala. Punisherovi se však nepovedlo dopadnout Grotta, protože když už ho měl na mušce, tak ho přepadl Daredevil.


Blake Tower se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Daredevil (7 epizod)
  • první řadě seriálu Luke Cage (1 epizoda)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (1 epizoda)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás