The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Darryl

Darryl

Žák Colleen Wing a nový člen Ruky.

Sezóny 2
2016 - 2017

Darryl se narodil a vyrůstal v newyorském Harlemu. Když na tomto místě policie hledala Lukea Cage, tak právě Darryl byl tím, kdo řekl, že zná někoho, kdo by mohl vědět, kde se Luke Cage nachází.

Později Darryl začal navštěvovat Dódžó Čikara, kde se stal žákyní Colleen Wing. Díky pravidelnému a poctivému tréninku ze sebe byl schopen udělat poměrně slušného bojovníka, kterého se po čase ujali Bakuto a jeho organizace jménem Ruka. Ještě když chodil do Čikary, tak poznal Dannyho Randa.

S Dannym se po čase opět setkal a to v sídle Ruky, kde Darryl opět pokročil ve svém výcviku. Když Danny zjistil, na jakém místě se nachází, tak společně s Davosem prchal pryč, ale v cestě mu stáli žáci Ruky. Mezi nimi byl i Darryl, který se mu postavil, ale Danny ho porazil. Bakuto byl potěšen tím, jak bojoval za Ruku, a proto mu řekl, že je jeho jednáním potěšen.

Darryl se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (1 epizoda)
  • první řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama