The Defenders Davos

Davos

Davos

Dannyho spolubojovník z Kchun-Lunu.

Sezóny 2
2017 - 2018

Davos byl vychováván ve městě Kchun-Lun, kde byl členem Řádu matky Crane. Už od mala si přál stát se novým Iron Fistem, aby mohl ochraňovat své město a bojovat proti Ruce. Velkou roli v tom sehrál i jeho otec, mistr Lej Kchun Thunderer, který v Kchun-Lunu vyučoval bojové umění.

Jednoho dne mniši z Kchun-Lunu nalezli v Himálajích desetiletého chlapce jménem Danny Rand, který se svými rodiči letěl do Číny, ale jejich letadlo spadlo. Mniši ho dovedli do svého nebeského města a v klášteře ho vyučovali bojovému umění. Jeho blízkým kamarádem se stal právě Davos. Ten byl po patnácti letech zklamán tím, co se stalo – mistři vybrali Dannyho, aby se šel postavit drakovi Šou-Laovi. Danny ve své zkoušce dokázal uspět a stal se novým Iron Fistem.


Davos na Dannyho sice žárlil, ale byl rád, že právě po jeho boku bude moci bránit Kchun-Lun. V tu chvíli však dostal další velkou ránu – jednoho dne Danny z ničeho nic zmizel. Davos stále doufal, že se vrátí, ale když se tak nedělo, tak se ho vydal najít.

Davos se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

To lepší z IF

redaktor
3.10.2018 | 10:06:04
Golradir

Steel Serpent, už se nemůžu dočkat :)

29.8.2017 | 22:25:19
Kothy

Divny borec…

14.4.2017 | 14:13:36

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás