The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

David Schultz

David Schultz

Poctivý newyorský senátor.

Sezóny 1
2019 - 2019

David Schultz aktuálně žije v New Yorku, kde se živí jako senátor. Do této pozice ho v podstatě dostali jeho rodiče Anderson a Eliza, kteří se skrze jeho místo snaží změnit celou zemi. David je navíc rád, že nyní žije v New Yorku, protože už nechtěl žít poblíž svých rodičů.

I když celá situace může vypadat pokojně, tak opak je pravdou. David má totiž podle svých rodičů jednu velkou vadu, a to tu, že je gay. Kvůli tomu jim vlastně začne vyhrožovat ruská mafie, která pořídila fotografie, jež mohou Davidovu kariéru potopit.

David si není vědom toho, co všechno rodiče dělají, a proto je velmi překvapen tím, když se k němu dostane Punisher, který mu začne vyhrožovat. David však vůbec netuší, co po něm chce.

David Schultz se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama