The Defenders David Schultz

David Schultz

David Schultz

Poctivý newyorský senátor.

Sezóny 1
2019 - 2019

David Schultz aktuálně žije v New Yorku, kde se živí jako senátor. Do této pozice ho v podstatě dostali jeho rodiče Anderson a Eliza, kteří se skrze jeho místo snaží změnit celou zemi. David je navíc rád, že nyní žije v New Yorku, protože už nechtěl žít poblíž svých rodičů.

I když celá situace může vypadat pokojně, tak opak je pravdou. David má totiž podle svých rodičů jednu velkou vadu, a to tu, že je gay. Kvůli tomu jim vlastně začne vyhrožovat ruská mafie, která pořídila fotografie, jež mohou Davidovu kariéru potopit.


David si není vědom toho, co všechno rodiče dělají, a proto je velmi překvapen tím, když se k němu dostane Punisher, který mu začne vyhrožovat. David však vůbec netuší, co po něm chce.

David Schultz se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás