The Defenders Eliza Schultz

Eliza Schultz

Eliza Schultz

Šéfka Testament Industries, která je prohnilejší než její muž.

Sezóny 1
2019 - 2019

Eliza Schultz stojí v čele Testament Industries a je důležitou členkou křesťanské komunity, pro kterou je se svým mužem Andersonem schopna udělat cokoliv. Její jediný syn David se aktuálně nachází v New Yorku, kde se živí jako senátor.

I když to nemusí na první pohled být patrné, tak Eliza je prohnilá žena, která je schopna konat velmi špatné činy. Ty vykonává společně se svým manželem, se kterým usiluje o to, aby jejich křesťanská komunita prosperovala. Nikdo z komunity však neví o tom, co dělají.


Schultzovi se však brzy dostanou do problémů, když je začne vydírat ruská mafie. Rozhodnou se proto využít schopností Johna Pilgrima, který jakožto nájemný vrah může ukončit jejich trable.

Eliza Schultz se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Asi největší psychopat druhé série…

webmaster, grafik
11.2.2019 | 17:16:14

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás