The Defenders John Pilgrim

John Pilgrim

John Pilgrim

Nájemný zabiják vyznávající křesťanskou víru.

Sezóny 1
2019 - 2019

John Pilgrim má za sebou dlouhou a komplikovanou minulost, kterou strávil především v New Yorku, kde patřil k místnímu podsvětí. Zde holdoval alkoholu a ženám, nicméně tento život následně vyměnit za mnohem poklidnější, když uprchl z New Yorku se spoustou peněz, změnil své jméno, našel si manželku a zplodil děti.

Útočiště našel v jedné křesťanské komunitě, pro kterou by ochoten udělat cokoliv, nicméně jeho hlavním pohonem se stala jeho manželka a jeho děti. Kvůli tomu s ním bylo nakládáno tak, jak uznali za vhodné Anderson a Eliza Schultzovi, kteří stojí v čele této křesťanské komunity.


Oba dva využili jeho zkušeností a schopností a rozhodli se z něj udělat muže, který řešil pro svou komunitu problémy citlivého charakteru. John se tak vrátil k zabíjení a podobným věcem. A právě během řešení jednoho velkého problému narazil na Franka Castla.

John Pilgrim se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Zmarený potenciál.

21.7.2019 | 16:58:30
Kothy

Zvlastni postava…

11.2.2019 | 18:14:36
Blackhand47XD

Pro děj byl úplně zbytečný, ve většině epizod jen přišel, střelil a odešel.

webmaster, grafik
11.2.2019 | 17:15:12
Xavik

Naprosto skvělá postava, jsem rád za to, jak to s ním dopadlo.

admin
11.2.2019 | 8:01:12

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás