The Defenders Farah Madani

Farah Madani

Farah Madani

Matka agentky Madani.

Sezóny 1
2017 - 2017

Farah Madani se narodila v Íránu, ale vyrůstala a následně i žila ve Spojených státech. Jejím manželem je Dr. Hamid Madani. S ním má dceru Dinah, která je agentkou Vnitřní bezpečnosti. Ta se jednu dobu nacházela v Afghánistánu, ale po pár letech se vrátila do New Yorku.

Farah se živí jako psycholožka, která je ve svém oboru velmi zkušená. Často tráví čas se svou dcerou, které dává nejrůznější rady. Například jí pomáhá vypořádat se se smrtí Sama Steina, který zemřel během akce, kterou Dinah naplánovala.


I když Farah stojí na straně zákona, tak nikomu neřekne to, že její dcera pomáhá Punisherovi, který je právě nejhledanější osobou v New Yorku.

Farah Madani se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás