The Defenders
84/100 - 129×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Gregory Sallinger

Gregory Sallinger

Inteligentní sériový vrah, který nenávidí lidi se superschopnostmi.

Sezóny 1
2019 - 2019

Gregory Sallinger se narodil na venkově, kde žil společně se svou rodinou. Jeho otec se k němu nechoval zrovna přívětivě, protože upřednostňoval svého druhého syna Donnyho. Gregory dělal, co mohl, aby se stal otcovým oblíbencem, nicméně se mu to nedařilo, a proto se rozhodl Donnyho zabít. Když Donny zemřel, tak ho jeho otec začal nenávidět ještě více.

Tento neúspěch Gregoryho poznamenal natolik, že později začal zabíjet další lidi, kvůli čemuž se z něj stal sériový vrah. Stál si za tím, že úspěchu se člověk dočká díky tvrdé dřině a zkušenostem. Proto začal opovrhovat všemi nevzdělanci a lidmi, kteří dosáhli úspěchu nějak jinak.


Postupem času se mu zprotivili i lidé se superschopnostmi, které označuje za podvodníky. Ti totiž dosáhli úspěchu díky svým schopnostem, které dostali, aniž by si je nějak zasloužili. Právě kvůli tomu se Gregory později střetne s Erikem Geldenem, Jessicou Jones a Trish Walker.

Gregory Sallinger se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Zbytočne ho naťahovali ,mal skvelí potenciál.

21.7.2019 | 16:00:42
CoRnDuCK

Za mě nebyl špatný. Jen byl moc natahovaný.

13.7.2019 | 18:19:25
Kothy

silenec

13.7.2019 | 10:37:32
Xavik

Prostě ne.

admin
13.7.2019 | 10:23:32

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama