The Defenders Gregory Sallinger

Gregory Sallinger

Gregory Sallinger

Inteligentní sériový vrah, který nenávidí lidi se superschopnostmi.

Sezóny 1
2019 - 2019

Gregory Sallinger se narodil na venkově, kde žil společně se svou rodinou. Jeho otec se k němu nechoval zrovna přívětivě, protože upřednostňoval svého druhého syna Donnyho. Gregory dělal, co mohl, aby se stal otcovým oblíbencem, nicméně se mu to nedařilo, a proto se rozhodl Donnyho zabít. Když Donny zemřel, tak ho jeho otec začal nenávidět ještě více.

Tento neúspěch Gregoryho poznamenal natolik, že později začal zabíjet další lidi, kvůli čemuž se z něj stal sériový vrah. Stál si za tím, že úspěchu se člověk dočká díky tvrdé dřině a zkušenostem. Proto začal opovrhovat všemi nevzdělanci a lidmi, kteří dosáhli úspěchu nějak jinak.


Postupem času se mu zprotivili i lidé se superschopnostmi, které označuje za podvodníky. Ti totiž dosáhli úspěchu díky svým schopnostem, které dostali, aniž by si je nějak zasloužili. Právě kvůli tomu se Gregory později střetne s Erikem Geldenem, Jessicou Jones a Trish Walker.

Gregory Sallinger se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Zbytočne ho naťahovali ,mal skvelí potenciál.

21.7.2019 | 16:00:42
CoRnDuCK

Za mě nebyl špatný. Jen byl moc natahovaný.

13.7.2019 | 18:19:25
Kothy

silenec

13.7.2019 | 10:37:32
Xavik

Prostě ne.

admin
13.7.2019 | 10:23:32

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás