The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Inez Green

Inez Green

Žena bez domova, kterou kdysi smrtelně zranila Alisa Jones.

Sezóny 1
2018 - 2018

Inez Green kdysi pracovala u IGH jako zdravotní sestra, ale hned po pár prvních dnech skončila, protože ji pacientka Alisa Jones vážně zranila. Od té doby to šlo s Inez z kopce. Nakonec skončila na ulici, kde musela žít a žebrat o peníze.

Jednoho dne ji najdou Jessica Jones a Trish Walker, které pátrají po Dr. Leslie Hansen. Inez jim slíbí pomoc, a proto se o ni Jessica postará tak, že ji svěří do péče Jeri Hogarth. Ta se svou novou spolubydlící prvně nemůže sžít, ale nakonec si začnou rozumět.

Inez je ostrá a divoká žena, která si nenechá od nikoho nic líbit. I když původně tvrdila, že Shanea Rybacka zná pouze jako pacienta, tak ve skutečnosti s ním udržuje milostný poměr.

Inez Green se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Další „skvělá“ postava…

webmaster, grafik
10.4.2018 | 22:46:34
Kothy

podrazacka…

10.4.2018 | 19:07:36
CoRnDuCK

Zbytečná.

10.4.2018 | 18:57:46

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama