The Defenders Inez Green

Inez Green

Inez Green

Žena bez domova, kterou kdysi smrtelně zranila Alisa Jones.

Sezóny 1
2018 - 2018

Inez Green kdysi pracovala u IGH jako zdravotní sestra, ale hned po pár prvních dnech skončila, protože ji pacientka Alisa Jones vážně zranila. Od té doby to šlo s Inez z kopce. Nakonec skončila na ulici, kde musela žít a žebrat o peníze.

Jednoho dne ji najdou Jessica Jones a Trish Walker, které pátrají po Dr. Leslie Hansen. Inez jim slíbí pomoc, a proto se o ni Jessica postará tak, že ji svěří do péče Jeri Hogarth. Ta se svou novou spolubydlící prvně nemůže sžít, ale nakonec si začnou rozumět.


Inez je ostrá a divoká žena, která si nenechá od nikoho nic líbit. I když původně tvrdila, že Shanea Rybacka zná pouze jako pacienta, tak ve skutečnosti s ním udržuje milostný poměr.

Inez Green se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Další „skvělá“ postava…

webmaster, grafik
10.4.2018 | 22:46:34
Kothy

podrazacka…

10.4.2018 | 19:07:36
CoRnDuCK

Zbytečná.

10.4.2018 | 18:57:46

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás