The Defenders Marion James

Marion James

Marion James

Nová ředitelka CIA.

Sezóny 2
2017 - 2019

Marion James obětovala celý svůj život práci, kde po třicet let byla zástupkyní ředitele CIA. Na své kariéře pracovala velmi tvrdě a snažila se celou agenturu zlepšit. Po tolika letech nakonec současný ředitel odstoupil a Marion byla zvolena jeho nástupcem.

Brzy po tomto zjištění se proto Marion setkala s Williamem Rawlinsem, kterému nabídla místo svého zástupce. William tuto lukrativní pozici přijal. Brzy se však Marion dozvěděla, že William musí vyřešit neodkladné záležitosti, které by ho jinak mohly pošpinit. To se Marion nelíbilo, protože tím ohrožoval celou agenturu.


Zároveň se dozvěděla od Rafaela Hernandeze a Dinah Madani, že Rawlins pašoval do Spojených států drogy. Marion tomu nechce věřit, ale slíbí, že tomu co nejdříve přijde na kloub.

Marion James se objevila v…

  • první řadě seriálu The Punisher (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu The Punisher (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás