The Defenders Paul Edmonds

Paul Edmonds

Paul Edmonds

Psychiatr v Birchově psychiatrické nemocnici.

Sezóny 2
2017 - 2018

Paul Edmonds je mírumilovným člověkem, který pracuje jako psychiatr v Birchově psychiatrické nemocnici. Svou práci bere velmi profesionálně, a proto odvádí skvělou práci. Brzy však začne léčit jednoho velmi výjimečného pacienta, který tvrdí, že vlastní jistou Železnou pěst. Pochopitelně se jedná o Dannyho Randa, který vše myslí vážně.

Po několika rozhovorech s Dannym si doktor uvědomí, že to, co Danny říká, je pravda. Nicméně mu navrhne léčbu, která zahrnuje zapomenutí na Iron Fista a Železnou pěst. Než však mohou v léčbě pokračovat, tak Danny uprchne.


Dále se s doktorem Edmondsem setkáváme ve chvíli, kdy se v nemocnici objevuje Ward. V neposlední řadě pak doktora navštívila Mary Walker, která si s ním promluvila o své disociativní poruše identity.

Paul Edmonds se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás