The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Mary Walker

Mary Walker

Na první pohled neškodná dívka, která trpí disociativní poruchou identity.

Sezóny 1
2018 - 2018

Ve skutečnosti není Mary Walker obyčejnou dívkou, ale dívkou s minimálně dvěma známými osobnostmi. Původně se živila jako četařka a členka tajných operací, která byla na rok uvězněna v Sokovii. Zřejmě v této době si vypěstovala disociativní poruchu identity. Známé jsou prozatím její dvě osobnosti. První je Mary, prostá mladá dívka, která miluje kreslení. Její druhá osobnost, Walker, je krutá, nemilosrdná, ale zato zkušená.

Po následném útěku ze Sokovie začala žít v New Yorku, kde se jako Walker začala věnovat práci soukromého detektiva a příležitostně i nájemného vraha. Zato Mary se rozhodla cestovat po městě, aby nalezla inspiraci pro svou uměleckou tvorbu.

A právě v tu chvíli narazila na Dannyho Randa, kterého jako Mary neznala a kterého jako Walker sledovala. Najali si ji totiž Davos a Joy, kteří potřebovali znát jeho denní program, jeho styl boje atd.

Mary Walker se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
-Skinner-

Vynikajúca postava. Alice Eve je skvelá.

12.1.2019 | 18:19:04
Erzik

Zajímavá

redaktor
3.10.2018 | 10:01:05
Sasanka

super, doufám, že se s ní ještě potkáme :)

22.9.2018 | 16:50:57
gladiator992

Zaujímavá postava.

22.9.2018 | 16:40:10
Kubc6a

Úžasná postava :)

webmaster
22.9.2018 | 15:33:16
Kothy

Nestkutecne zajimava postava :)

22.9.2018 | 15:17:34
Xavik

Velmi zajímavá postava. Těším se na její další vývoj.

admin
20.9.2018 | 9:06:14

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama