The Defenders Paul Mackintosh

Paul Mackintosh

Paul Mackintosh

Bushmasterův strýc, kterému všichni přezdívají Anansi.

Sezóny 1
2018 - 2018

Paul Mackintosh je původem z Jamajky, kde si vzal za ženu Ingrid. Společně se starali o jejich synovce Johna, a to od doby, kdy mu zemřela jeho matka. Jednoho dne došlo na Jamajce k šokující události – John byl na trhu, kde prodával ovoce, ale jeden zákazník ho střelil do břicha. Anansi ho proto odvedl k místní šamance, které ho vyléčila.

Po čase se přestěhoval se svou manželkou do New Yorku, kde v místní jamajské čtvrti rozjeli svůj byznys. Roky utekly jako voda a John se je rozhodl navštívit, nicméně Anansi nebyl jeho přítomností v New Yorku nadšen, protože věděl, že dojde k problémům.


K těm nakonec skutečně došlo. John podlehl kouzelné odrůdě lilku, a proto mu Anansi říkal, aby jej tolik nevyužíval, protože kvůli němu může přijít jak o tělo, tak i mysl.

Paul Mackintosh se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás