The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Paul Mackintosh

Paul Mackintosh

Bushmasterův strýc, kterému všichni přezdívají Anansi.

Sezóny 1
2018 - 2018

Paul Mackintosh je původem z Jamajky, kde si vzal za ženu Ingrid. Společně se starali o jejich synovce Johna, a to od doby, kdy mu zemřela jeho matka. Jednoho dne došlo na Jamajce k šokující události – John byl na trhu, kde prodával ovoce, ale jeden zákazník ho střelil do břicha. Anansi ho proto odvedl k místní šamance, které ho vyléčila.

Po čase se přestěhoval se svou manželkou do New Yorku, kde v místní jamajské čtvrti rozjeli svůj byznys. Roky utekly jako voda a John se je rozhodl navštívit, nicméně Anansi nebyl jeho přítomností v New Yorku nadšen, protože věděl, že dojde k problémům.

K těm nakonec skutečně došlo. John podlehl kouzelné odrůdě lilku, a proto mu Anansi říkal, aby jej tolik nevyužíval, protože kvůli němu může přijít jak o tělo, tak i mysl.

Paul Mackintosh se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama