Dexter
94/100 - 588×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Co všechno zatím víme o 8. sérii?

Co všechno zatím víme o 8. sérii?

Aktualizovaný článek plný spoilerů a informace o 8. řadě. Jedná se o výňatky z několika rozhovorů se Scottem Buckem, Michaelem C. Hallem a Jennifer Carpenter.

0 0
23.12.2012

 • Vrátí se Hannah? Výkonný producent Scott Buck by ji do seriálu vrátil rád, zatím je však její návrat v jednání. Pokud se vrátí, bude její vztah s Dexterem komplikovaný – miluje ho a zároveň částečně nenávidí za to, co jí na konci provedl.
 • Co bude s Angelem? Batista si sice otevřel restauraci a chystal se do penze, výpověď však ještě nedal a nepodepsal ty správné papíry. Náhlá událost (smrt LaGuerty) ho však přiměje zůstat o něco déle.
 • Co všechno ví Quinn? Ví toho opravdu hodně – a to také o Dexterovi. Je tedy dost možné, že jeho informace by byly pro některé lidi ze stanice opravdu cenné. Navíc se zdá, že si začne s Jamie, což Batistu zrovna moc nepotěší.
 • Co přinese LaGuertina smrt? Rozhodně se bude řešit, že výstřel vyšel z Debřiny pistole a ne z Estradovy, jak se Dexter snaží narafičit. Pokud se ptáte, zda Deb neměla na svých šatech LaGuertinu krev, když ji objímala, odpověď zní: LaGuerta na sobě v té chvíli přiliš mnoho krve neměla. Debra by také mohla získat její pozici kapitána, to však stále není jisté. Nebude se také již řešit případ Řezníka ze zálivu, ten bude nadobro uzavřen. Co se týče sledování GPS signálu Debina i Dexterova telefonu, šlo jen o papíry na LaGuertině stole, které nejsou vyplněné. Neexistuje o nich tedy žádná zpráva.
 • Jak se změní vztah Dextera a Debry? Jistým způsobem je LaGuertina smrt sváže k sobě, ale na druhou stranu je i odcizí. Nezmění se sice fakt, že Deb Dextera miluje, pravděpodobně ale nedojde na žádné romantické výlevy.
 • Otrávila Hannah Debru? Přestože mnoho fanoušků si myslí, že Deb se otrávila sama a přiznání Hannah na konci série nebylo opravdové, je to opravdu tak. Hannah ji otrávila. Scénáristy takto jen baví hrát si s naší myslí.
 • Objeví se znovu Doakes? To se zatím ještě neprobíralo.
 • Vrátí se Matthews? Stejný případ jako s Hannah (Yvonne Strahovski) – Scott Buck by si to přál, oficiálně se to ale bude vědět až se podepíšou příslušné smlouvy.
 • Bude mít 8. řada hlavního záporáka? Jak bylo v předchozích sériích zvykem, každá řada měla svou hlavní zápornou postavu. V případě příští série tomu tak nebude – tedy ne úplně. Objeví se sice záporák, ale nebude mít tak zásadní roli. A bude to navíc někdo, koho jsme v seriálu ještě neviděli.
 • Přišel Dexter o svůj kodex? Ne tak docela. Musí se k němu opět vrátit, protože to je vlastně to jediné, co má. Harryho kodex si ale tak trochu přetvoří na svůj vlastní. Podíváme se také více na Dexterův původ a nahlédneme na události, o nichž ani Dexter neměl doposud tušení.
 • Vrátí se Lumen? Prý tato otázka vyvstane mezi tvůrci každý rok od 5. řady, přesto se ale těšit nemáme.
 • Kde bude 8. série začínat? 8. série začne v neděli 30. června (u nás pondělí 1. července) a bude mít 12 epizod. Natáčet se začne v únoru 2013.
 • Bude 8. série poslední? Počítá se s tím. Tvrdí to jak Sara Colleton, tak i Scott Buck, producenti seriálu. Oba se ale také shodují v tom, že hlavní rozhodnutí zůstává na vedení Showtime a Davidu Nevinsovi. S 8. řadou budou nakládat jako s finálovou, ale pokud se vyšší moc rozhodne jinak, jsou připraveni se přizpůsobit. Jeden z vedoucích hlav stanice, David Nevins, se zatím nevyjádřil.
 • Ví se už, jak seriál skončí? Scott Buck tvrdí, že rozhodně. Konec bude stejný, záleží ale na tom, do kolika sérií ještě bude rozdělen. Se šťastným koncem se ale zrovna nepočítá. Podle Buckových slov: „Příběh o sériovém vrahovi může skončit jakkoliv, ale nikdy šťastně.“ S tím se shodují i s Michaelem C. Hallem. Ten si navíc konec představuje jako shakespearovskou tragédii – s mnoha mrtvými. Dexter by podle něj ale klidně mohl seriál přežit, ovšem zůstat někde bezmocný a skrytý v temnotě.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama