Dexter
93/100 - 586×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Logan

Logan

Seržant u policie města Iron Lake a také trenér školního wrestlingového družstva.

Sezóny 1
2021 - 2022

Logan je inteligentním a správným policistou, který se se všemi přátelí, ale v lásce nemá štěstí. Kromě svojí práce u policie je také trenérem wrestlingového týmu Hoaks střední školy v Iron Lake a všichni jeho žáci ho mají rádi a respektují ho.

Logan vezme do týmu Harrisona a pomáhá Dexterovi, když má partnerské potíže s Angelou. Když Angela zatkne Dextera, Logan je velmi seriózní a krotí její hněv. Dexter ho požádá o vodu, načež ho začne škrtit a chce od něj klíče. Logan vytáhne pistoli a vystřelí, kvůli čemuž Dexter uhne a nechtěně Loganovi zlomí vaz. Harrison je jeho smrtí velmi otřesen a jeho zabití je jedním z důvodů, proč nechce zůstat se svým otcem.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JakeRy

Velmi inteligentní policajt

26.12.2021 | 16:25:19

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama