Dexter
94/100 - 584×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Harrison Morgan

Harrison Morgan

Syn Dextera a Rity.

Sezóny 1
2021 - 2022

Harrison je Dexterův syn, který se jemu a Ritě narodí ve čtvrté sérii. Dexter jej musí vychovávat sám, s čímž mu pak nejvíce pomáhá Batistova sestra Jamie. Dexter žije v permanentním strachu, že by se do Harrisona mohlo dostat něco špatného z něj, a proto svou výchovu nechce podcenit za žádnou cenu.

Po smrti Hannah se dozví, že jeho otec žije a vydá se ho hledat, aby zjistil, proč ho opustil a předstíral smrt. Po mnoha problémech k sobě nakonec najdou cestu, jenom aby se pak opět museli rozdělit, protože Harrison není jako jeho otec. Nakonec Dextera na jeho přání zabije.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Steve23x

Trash.

28.12.2021 | 13:40:36
Aleais

Ale úprimne teraz, to sa dá dať dieťaťu, ktoré má v seriáli plniť proste len úlohu dieťaťa nižší počet hviezdičiek než 5? To musia byť nejakí opovrhovači detí.

26.4.2014 | 16:51:15
Kothy

Kdo vi, co z nej vyroste…

30.6.2013 | 22:13:59

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama