Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Molly Park

Molly Park

Kriminální podcasterka z Los Angeles.

Sezóny 1
2021 - 2021

Molly pochází z Los Angeles. Tvoří kriminální podcast Merry Fucking Kill o skutečných zločinech, který je velmi populární. Mezí její objekty zájmu patřili Řezník ze zálivu nebo Trinity. Do Iron Lake přicestuje, aby se podívala na případ zmizelého Matta Caldwella.

Spřátelí se s Angelou a výměnou za pomoc s případem pohřešovaných dívek chce informace o případu Matta. Spolu se vydají do New Yorku, kde by měl podle Kurta jeho syn být, jenže zjistí, že jim lhal. Angela jí poté přikáže, aby se od Kurta držela dál, ale ona neposlechne a Kurt si ji odvede do své chaty, kde ji chce zabít. Jenže je sleduje Dexter a zachrání ji.

Kurt však Molly později sleduje. Molly pak zmizí, Angela zjistí, že odešla z hotelu, ale nechala tam svou kameru, což by nikdy neudělala. Vyhlásí po ní pátrání, jenže už je pozdě, Dexter s Harrisonem najdou její nabalzamované tělo v Kurtově kryptě.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama