Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Angel Batista

Angel Batista

Férový polda, dobrý přítel a fanoušek klobouků.

Sezóny 9
2006 - 2022

Angel u miamské policie zastává post detektiva v oddělení vražd. Není však tím typem šéfa, který jen nadává a vztekle rozdává rozkazy. Vždy si nachystá vlídné slovo a nemá ve zvyku chovat se jako krysa. Pokud byste chtěli někomu z oddělení svěřit tajemství, byl by to právě on. Se svou manželkou žijí odděleně a má malou dceru, kterou miluje nade vše. Stále se snaží k své ženě vrátit, ale ona odolává. Angel rád hraje bowling se svými přáteli a je to právě on, kdo vždy podrží tým. I když není v práci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Největší sympaťák ze seriálu. A tvořil skvělou dvojku s Quinnem, ty jejich eskapády mě bavily :)

20.2.2022 | 13:02:21
Jamis

Angel je moje oblíbená postava.

1.12.2021 | 15:56:44
hyena

neni moja srdcovka ale aj tak je skvely

12.7.2017 | 20:58:57
Aleais

Absolútne ho milujem! :) Proste človek so srdcom na správnom mieste, ktorý je tu vždy pre svojich blízkych. A to je skvelý základ pre dobrého policajta.

26.4.2014 | 16:53:55

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama