Dexter
93/100 - 586×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Kdo skončil na Dexterově stole budoucnosti?

Kdo skončil na Dexterově stole budoucnosti?

Jen velice lehkým spoilerem pro ty, kteří ještě neviděli 11. epizodu, dnes trošku oživíme diskuzi o tomto díle. Epizody znalí se nemusí bát článek otevřít, ostatní ať jsou ale pro jistotu obezřetní.

0 0
11.12.2012

Když na začátku epizody Dexter přemýšlí nad svou budoucností, leží na jeho stole v igelitu zabalená postava, která zdánlivě pro příběh nemá žádnou symboliku. Je pravda, že pro příběh, jako takový, opravdu ne, ale pro svět Dextera ano. Na stole totiž leží jeden ze scénáristů Scott Reynolds, který na to upozornil na svém Twitteru, z něhož odkazuje na fotku z Instagramu, kterou zde můžete vidět zde dole. Všimnout jsme si toho ale mohli už dřív, když vyšly promo fotky k jedenáctém dílu, na nichž je Reynolds také.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama