Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Lámání rekordů a dřívější start 8. série

Lámání rekordů a dřívější start 8. série

Nedělní noc znamenala pro Showtime lámání rekordů. Poslední díl Dextera se totiž stal nejsledovanější epizodou mezi všemi showtimovskými seriály vůbec. Premiéru sledovalo rekordních 2,8 milionu diváků (s reprízou pak 3,4 milionu). Tomuto rekordu se nejvíce blížil závěr 4. série s 2,6 milionu diváků. Podobně na tom i byla i 2. řada Homelandu, jejíž premiéru sledovalo 2,3 milionu diváků, s reprízou pak 2,7 milionu diváků. To ale není jediná radostná zpráva – více uvnitř.

0 0
22.12.2012

Scott Buck totiž oznámil, že osmá (a pravděpodobně poslední – rozhodnutí stále závisí na vedení Showtime) řada nebude mít premiéru na podzim (tedy koncem září/začátkem října), ale dokonce už v létě. Nejspíše tomu tak bude proto, že se trochu počítá i s tím, že 8. řada bude mít více epizod.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama