Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Nominace na Emmy a 2 noví herci

Nominace na Emmy a 2 noví herci

Letos se Dexterovi v nominacích na ceny Emmy příliš nedařilo, získal pouze jednu. Mnohem více potěšující zprávou však může být nově obsazená role. Více uvnitř.

0 0
20.7.2012

Včera byly rozdány karty a víme již, kdo se 23. září utká o zlaté sošky. Ačkoliv stanice Showtime pro sebe uzmula 22 nominací, konkrétně pro Dextera zůstala jenom jedna. Nominován byl pouze Michael C. Hall v hlavní roli našeho nejoblíbenějšího zabijáka. Nutno podotknout, že většinu nominací letos posbíral převážně Homeland. Seznam nominací naleznete zde

Pamatujete si ještě na seriál Heroes? V jeho první řadě vystupoval prorok, který kreslil budoucnost na plátno i na podlahu svého bytu, vždy s komiksovým nádechem. Jmenoval se Isaac, ale protože už jednoho takového v Dexterovi mít letos budeme, zde se jeho seriálové jméno změní. Původně byla ohlášena role Jasona Price, jak jsme psali v předchozím článku. Jméno postavy se nakonec změnilo z Jasona na Ethana a víme o ní více jen to, že si ji zahraje již zmíněný Santiago Carbera.

Co se druhého herce týče, budeme mluvit hlavně v rodě ženském. Určitě vám něco říká jméno Callista Flockhart. Neříká? A co Ally McBeal? Už? Ano, tak přesně tato herečka si zahraje epizodní roli hned v prvním díle sedmé řady, tipuje se, že bude hrát agentku, netušíme však jakou.

Tak kdo vám udělal větší radost? Spisovatel, který se ukáže na několik epizod, anebo agentka, která se objeví jen v jedné?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama