Dexter Nominace na Emmy a 2 noví herci

Nominace na Emmy a 2 noví herci

Nominace na Emmy a 2 noví herci

Letos se Dexterovi v nominacích na ceny Emmy příliš nedařilo, získal pouze jednu. Mnohem více potěšující zprávou však může být nově obsazená role. Více uvnitř.

0 0
20.7.2012

Včera byly rozdány karty a víme již, kdo se 23. září utká o zlaté sošky. Ačkoliv stanice Showtime pro sebe uzmula 22 nominací, konkrétně pro Dextera zůstala jenom jedna. Nominován byl pouze Michael C. Hall v hlavní roli našeho nejoblíbenějšího zabijáka. Nutno podotknout, že většinu nominací letos posbíral převážně Homeland. Seznam nominací naleznete zde

Pamatujete si ještě na seriál Heroes? V jeho první řadě vystupoval prorok, který kreslil budoucnost na plátno i na podlahu svého bytu, vždy s komiksovým nádechem. Jmenoval se Isaac, ale protože už jednoho takového v Dexterovi mít letos budeme, zde se jeho seriálové jméno změní. Původně byla ohlášena role Jasona Price, jak jsme psali v předchozím článku. Jméno postavy se nakonec změnilo z Jasona na Ethana a víme o ní více jen to, že si ji zahraje již zmíněný Santiago Carbera.


Co se druhého herce týče, budeme mluvit hlavně v rodě ženském. Určitě vám něco říká jméno Callista Flockhart. Neříká? A co Ally McBeal? Už? Ano, tak přesně tato herečka si zahraje epizodní roli hned v prvním díle sedmé řady, tipuje se, že bude hrát agentku, netušíme však jakou.

Tak kdo vám udělal větší radost? Spisovatel, který se ukáže na několik epizod, anebo agentka, která se objeví jen v jedné?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson