Dexter Pět spoilerů, osmnáct fotek a jeden komiks

Pět spoilerů, osmnáct fotek a jeden komiks

Pět spoilerů, osmnáct fotek a jeden komiks

Do premiéry 7. série zbývají už jen 3 týdny. Za tu dobu se urodilo opět plno nových informací. Uvnitř článku zjistíte v tomto pořadí několik zajímavostí o chystaném komiksu, dále pak omrknete nové fotky a pro spoilerů chtivé najdete úplně na konci pět odrážek s novinkami.

0 0
9.9.2012

Poprvé jsme o tom psali loni v říjnu, letos už toho víme mnohem víc. Marvel (Avengers) a Jeff Lindsay dostáli svému slibu a letos opravdu vyjde jejich chystaný pětidílný komiks o Dexterovi, jeho Temném společníku, který chce toužebně zabíjet, o jeho srazu spolužáků ze střední školy a o zabijákovi, kterému se začne přezdívat The Skid Row Slasher. První z pěti těchto komiksů, které napsal Lindsay a nakreslil Dalibor Talajic (komiksy Deadpool Kills the Marvel Universe), vyjde už 3. října!

Hned dalším lákadlem z nadpisu byly nové fotky. Jedná se konkrétně o nový poster, pak o záběry z druhé epizody v lepší kvalitě a nakonec o čtrnáct nových fotek z celé série. A nyní malým skokem ke spoilerům.

  • Epizoda 7×02 se původně jmenovala The Shadow Knows (Jen stín to ví). Nyní už to není pravda. Aktuální změněný název zní Sunshine and Frosty Swirl (Sluneční svit a mrazivý vír).
  • Epizoda 7×10, jejíž natáčení začalo 6. září, také změnila svůj název: nejmenuje se již Because I Want To (Protože chci), ale The Dark… Whatever (Temný… kdovíco).
  • V desáté epizodě se objeví herec Mike Foy v roli Josepha Jansena. O této postavě však zatím nic víc nevíme.
  • Epizoda 7×11 dostala konečně svůj název – Do You See What I See (Vidíš to, co já?).
  • V některé ze scén příští série Dexter hořce zalituje nad tím, že si svůj počítač nechrání žádným heslem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson