Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Vydání komiksu konečně potvrzeno

Vydání komiksu konečně potvrzeno

Loni v říjnu Jeff Lindsay, tvůrce knižního Dextera, oznámil, že ve spolupráci s Marvelem chystá nový komiks z Dexterova světa. Původně mělo první číslo vyjít letos v říjnu, vydání ale bylo odsunuto – nyní už však ne na neurčito. Více uvnitř.

0 0
15.11.2012

Nedávno jsme psali o tom, že Marvel odsunul vydání komiksu. Ze 3. října se tak stal datumový otazník, který byl ale včera konečně nahrazen značně konkrétnější informací.

Na první díl z pěti připravovaných se můžete těšit už v únoru 2013! O příběh se postará Jeff Lindsay, o zpracování pak Dalibor Talajic (Deadpool Kills the Marvel Universe). A jaký tedy bude příběh? Skutečně ten, který byl dříve avizovaný a posléze nejistý, a sice (jak jsme psali již dříve)…

… letos opravdu vyjde jejich chystaný pětidílný komiks o Dexterovi, jeho Temném společníku, který chce toužebně zabíjet, o jeho srazu spolužáků ze střední školy a o zabijákovi, kterému se začne přezdívat The Skid Row Slasher…


Už aby to bylo! A bude-li to jen trochu možné, o takový menší amatérský překlad pro české čtenáře se pokusíme i zde, na Edně :)

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama