Dexter Vydání komiksu konečně potvrzeno

Vydání komiksu konečně potvrzeno

Vydání komiksu konečně potvrzeno

Loni v říjnu Jeff Lindsay, tvůrce knižního Dextera, oznámil, že ve spolupráci s Marvelem chystá nový komiks z Dexterova světa. Původně mělo první číslo vyjít letos v říjnu, vydání ale bylo odsunuto – nyní už však ne na neurčito. Více uvnitř.

0 0
15.11.2012

Nedávno jsme psali o tom, že Marvel odsunul vydání komiksu. Ze 3. října se tak stal datumový otazník, který byl ale včera konečně nahrazen značně konkrétnější informací.

Na první díl z pěti připravovaných se můžete těšit už v únoru 2013! O příběh se postará Jeff Lindsay, o zpracování pak Dalibor Talajic (Deadpool Kills the Marvel Universe). A jaký tedy bude příběh? Skutečně ten, který byl dříve avizovaný a posléze nejistý, a sice (jak jsme psali již dříve)…


… letos opravdu vyjde jejich chystaný pětidílný komiks o Dexterovi, jeho Temném společníku, který chce toužebně zabíjet, o jeho srazu spolužáků ze střední školy a o zabijákovi, kterému se začne přezdívat The Skid Row Slasher…


Už aby to bylo! A bude-li to jen trochu možné, o takový menší amatérský překlad pro české čtenáře se pokusíme i zde, na Edně :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson