Doctor Who (Pán času)
94/100 - 454×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S10E11: World Enough and Time

S10E11: World Enough and Time

Doktor se rozhodl vyzkoušet, jestli se Slečinka opravdu polepšila, tím, že ji místo sebe posílá na misi s Bill a Nardolem. Vše se však pokazí a kontrolu musí převzít on. Dokáže se včas dostat k Bill, která je uvězněna v jiné časové zóně? A kdo jsou všichni ti lidé, kteří se tam údajně léčí?

24.6.2017
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak cestovali na lod a jak se Missy vydavala za Doktora a musim řict že to s tim časem měli fakt dobře vymyšlene ale nečekal jsem že se tam objevi Saxon a že se k němu přida Missy ted ma proti sobě dva Vladce a z Bill je Kyberčlověk tak jsem zvědav jak si Doktor poradi.

24.11.2021 | 19:14:22
Milano33

Začne nám to veľmi šokujúcou scénou, kedy Doctor zrazu začne regenerovať. Nasledoval strih a tým bola táto scéna utnutá, a pokračovalo to introm. Zapojenie Missy do deja v plnom rozsahu rozhodne potešilo. Stojí pred ňou akýsi test, podľa ktorého Doctor posúdi, či sa polepšila, ale čo predovšetkým, dáva jej vôbec tú možnosť. Úvodná scéna s Missy, kedy sa vydávala za Doctora, bola naprosto podarená a tie hlášky ma rozosmievali. Veľmi ma fascinovali jednotlivé časom oddelené roviny, ktoré ubiehal rôznou rýchlosťou. Keďže bol Doctor bližšie k Čiernej Diere, ktorá dokáže ohýbať čas a priestor, došlo aj k dilatácii času. A z toho dôvodu u Doctora plynul čas relatívne pomalšie a preto nemohol včas zakročiť. Na konci došlo k veľkému odhaleniu, vrátil sa nám totiž Master v podaní Johna Simma!

30.5.2021 | 1:59:59
Hovnex

Genitální.

13.10.2018 | 12:54:34
Milianeto

parada :)

17.9.2017 | 23:02:32
P. J. D.

Skvělý díl, jakému nemám co vytknout.

8.7.2017 | 12:29:23
veronika0000

Rozhodně nejlepší díl celé série. Vládce mě přinutil podívat se na poslední díly 3. a 4. série – nostalgie jak prase :D Každopádně jsem si připoměla jaký je to magor a tim padem Missy taky (oba je samozřejmě miluju) Doufám ale, že v přištim dile se už konečně Doktor vzdá snahy o přátelství, či co to mělo byt. A jestli ne, tak v tom musí být něco víc… Jednou řekl něco ve smyslu že když žijou Páni času tak dlouho, tak rádi umírají mezi svými. Ale jenom kvůli tomu to nebude.. fakt nevím, jsem hodně zvědavá :D

29.6.2017 | 22:36:46
bublifuk

Díl mě držel a bavil, takže mu dám 80%. Efekt přemýšlení je ale k Moffatovi méně milosrdný (proč Doctor ztrácí měsíce a roky Billina života vysvětlováním šmoulovi?), protože se zase zaplétá do vlastních nápadů, motivů a recyklací → Bill Cyberman vs Soufflé Clara Dalek, roky čekající dívka (Pondovka), nemocnice vs Prázdné dítě… Nelogičnost Masterovy hry s Bill lze vysvětlit snad zvráceností (Maska zdůvodněna neuspokojivě), dvojmasterský díl je spíš jen hříčka na ty vícedoktorovské… Fyzika celé epizody by asi byla složitější, než Moffat naznačuje, ale co už… Stejně se obávám, že to příští epozodou Moffat zvojtí…

29.6.2017 | 21:59:57
Woolfhere

Nejlepší z celé série!Vivat Missy.Bez ní by tahle série nestála za nic.

29.6.2017 | 20:34:07
NiennaTasart

Zajímavý nápad s tou černou dírou, jinak scénářově nic moc, snad bude ten druhý lepší, ale obávám se, že z toho zase vyjde překombinovaná blbost.

26.6.2017 | 20:59:34
Babylonian

Pokud bude druhá část stejně dobrá jako tahle první, tak tu máme sakra dobré finále.

26.6.2017 | 16:25:08

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama