Doctor Who (Pán času)
94/100 - 457×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S13E05: Chapter Five: Survivors of the Flux

S13E05: Chapter Five: Survivors of the Flux

Doktorka, Yaz a Dan čelí nebezpečným cestám a zdánlivě nepřekonatelným překážkám ve snaze o přežití.

28.11.2021
4 830 000
45 minut

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dbar

Tešil jsem se na Oody… Tak nic. Dostal jsem jen hromadu *****. Doktorka je zahraná mizerně. Najednou je tu mocná Divize, o které nikdy nikdo neslyšel, protože dlouho nic nedělala. Yaz touží po Doktorce. Doktor byl malá holka a pak se zregeneroval do několika chlapů.

2.1.2022 | 17:58:59
palast

To nedávalo vůbec smysl.

1.12.2021 | 19:38:41
Orcyf

Moje hodnocení je hodně zasáhlé tím, že se mi nelíbí, co se seriálem dělá Chibnall a dost mě naštvala minulá série, kdy Chibnall zničil (myslím si, že se to slovo hodí) práci předešlých showrunnerů v jedné sérii, takže Doctor jako Timeless child se mi nelíbí.

Každopádně díl byl zajímavý, ačkoli nerozumím tomu, že když je Divize tak mocná, jak mohla dopustit Časovou válku nebo jak se Yaz může pohybovat po světě, když začátek 20. století byl dost rasistický a dalším nesrovnalostem, ale finále může být zajímavé, jen se obávám, že všechny linky nebudou zakončeny.

30.11.2021 | 15:18:29
Yann

Tenhle díl byl prostě divnej. Kromě dějové linky Doktorky to bylo o ničem a přistihl sem se, jak koukám chvílema místo na televizi do mobilu. To cestování Dana, Yazz a Eustacia by bylo super, kdyby to byli jiní společníci jako například Amy, Rory a třeba River, ale tohle trio působí tak akorát komicky. Zápletka s Anděli měla daleko větší potenciál, místo toho vyřešeno během dvou minut. Divize v podobě jedné staré babky, která má žít miliony let zničena během pár sekund… Můj odhad je, že Azura a Swarm budou nakonec „ti dobří“.

30.11.2021 | 8:46:17
Lex Luthor

Doctor uvnitř Divize asi jen tahle linka se mi líbila čekal jsem, že závěr z minulé epizody se objasní hned na začátku a měl jsem pravdu. Linku Yaz a spol taky nechápu, jak se dostali z vesnice odkud mají peníze na cestování jedno z možných vysvětlení je, že teď pracují pro UNIT, které je sponzoruje, ten mezihvězdný pár mě absolutně nezajímá. Z Divize udělali dobrou zlou organizaci operují po celém multivesmíru pokud se jim to hodí vytvoří Flux, který vesmír zničí a oni se přesunou jinam pak se, ale najednou objeví ti dva záporáci s Fluxem a Divizi jednoduše zničí to bylo, jako co? Jsem celkem zvědavý nato, co se stane až Doctorka získá své vzpomínky zpět, ale to je asi tak vše co od poslední epizody očekávám přál bych si, aby se Doctorce vrátili vzpomínky.

29.11.2021 | 20:13:33
Dragon94

Bože to je bordel. 80% epizody je příšernej nic neříkající balast. Naštěstí je tu pár zajímavých dějových linek. Třeba ten mezihvězdný pár, který se navzájem hledá. Případně pejsci jsou príma. Zbytek je děs běs, který se objevuje a mizí za scény jak se to zrovna komukoli hodí. Jsem zvědav jak tohle nakonec dopadne. Zbývá poslední díl, tak snad to nebude stejně nic neříkající jako většina téhle série… Btw.. To vyřešení s Anděli mě dost naštvalo. Dát do příběhu naprosto hloupý, ale cool cliffhanger, aby se s ním po 2 minutách zcela přestalo pracovat… Wau… To jsme to fakt dopracovali.

29.11.2021 | 19:24:37
baraeliasova

SPOILERY! Opět naprostá pecka. Baví mě, jak si hrají s více dějovými linkami najednou, akorát se bojím, že je nestihnou všechny uzavřít. Očekávala jsem, že Kate bude mít víc prostoru, když z toho udělali takové haló. Doufám, že se v příštím díle objeví víckrát. Dále doufám, že lépe vysvětlí tu Doctorovu minulost, protože jsem si to musela pustit dvakrát, abych to pochopila :D Tecteun tedy zachránila a vychovala Doctora. Poté na Gallifrey vytvořili Division, kde Doctor také ‚pracoval‘. Nakonec, když Doctor zjistil, jaké metody používají, utekl a oni ho nechali utéct? Chápu to dobře? :D Zatím vůbec nevíme, co má Doctor společného s Azure a Swarmem, tak doufám, že to nebude zklamání. Celkem se bojím poslední epizody, protože na to, že to má být finále, tak tam vážně mají ještě co vysvětlovat.

29.11.2021 | 17:59:25
NazgulCZ

Další totální ptákovina, postavy doslova vycucané z prstu, věci které fungují jinak než doposud a nedávají absolutní smysl a teď začala pokulhávat i kamera… Doctor by si pravděpodobně zasloužil další pauzu. Linka Yaz, Bishopa a Eustacia naprosto nezajímavá. Yaz náhodně někde získala blbhologram který taky nedává smysl. Kde vzali peníze na svoje cesty? Nebyli zavřeni v extrahované vesnici v jiném čase ve vesmíru? A proč najednou cestují? Celá tahle série prostě pokulhává. Snaží se z toho udělat něco závratného ale akorát se v tom plácaj. Chce se mi z toho zvracet. To to nikdo jiný nevidí?

Dodatek pro Caity28: nne? Ty mne aspoň bavily koukat. v nějaké míře. Na tohle koukám už ze setrvačnosti a doufám v lepší zítřky.

29.11.2021 | 14:44:26
Caity28

nazgul, aspon to ma viac kvality ako serie 11/12. Ber to ako mensie zlo :D

29.11.2021 | 12:52:54

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama