Doctor Who (Pán času) Postavy

Postavy

 • Dvanáctý Doktor

  Dvanáctý Doktor

  Dvanáctý, třináctý, anebo zase první. Nového Doktora v podání Petera Capaldiho lze označovat různě, charisma, s jakým se takto ikonické postavy ujal, však tomuto skotskému herci upřít nelze.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Clara Oswald

  Clara Oswald

  Záhadná nová Doktorova společnice, které jakoby bylo souzeno se s posledním Pánem času stále setkávat. A to i přes překážku vlastní opakované smrti.

  Sezóny 1
  2012 - 2014
 • Jedenáctý Doktor

  Jedenáctý Doktor

  V podání Matta Smithe, dosud nejmladšího představitele této postavy, jsme se ruku v ruce se začátkem éry Stevena Moffata paradoxně dočkali Doktora, na kterém se snad nejvíce podepisuje právě jeho pokročilý věk.

  Sezóny 3
  2010 - 2013
 • Amy Pond

  Amy Pond

  Amy Pond je první společnicí jedenáctého Doktora. V seriálu byla zatím ztvárněna rovnou dvěma představitelkami, sedmiletou Caitlin Blackwood a převážně pak její sestřenicí, třiadvacetiletou skotskou herečkou Karen Gillan.

  Sezóny 3
  2010 - 2012
 • Rory Williams

  Rory Williams

  Rory Williams, v podání Arthura Darvilla, byl zprvu vedlejší postavou, která během páté řady Doktora doprovázela jen v několika vybraných epizodách. Od vánočního speciálu A Cristmas Carol mezi pátou a šestou sérií je však Darvillovo jméno uváděno v úvodní titulkové sekvenci seriálu a z Roryho se je tak od té doby plnohodnotná hlavní postava.

  Sezóny 3
  2010 - 2012
 • Madam Vastra

  Madam Vastra

  Madam Vastra bývá ve viktoriánském Londýně titulována jako největší detektiv, společně se svojí manželkou Jenny a komorníkem Straxem tvoří detektivní trio. Vastra je původem Silurian, jejíž předci, označováni jako Homo reptilia, obývali Zemi dávno před tím, než po ní kráčel první člověk a dělili se o ni společně s dinosaury.

  Sezóny 3
  2011 - 2014
 • Strax

  Strax

  Člen detektivního tria, který bojuje za slávu a čest sontaranského impéria ve viktoriánském Londýně a má drobný problém, rozeznat dívky od chlapců.

  Sezóny 3
  2011 - 2014
 • Desátý Doktor

  Desátý Doktor

  Druhý Doktor obnovených sérií se brzy stal jedním z nejpopulárněj­ších, ne-li tím vůbec nejpopulárnějším Doktorem historie celého seriálu, za což můžeme děkovat zejména jeho charismatickému skotskému představiteli Davidu Tennantovi.

  Sezóny 5
  2005 - 2013
 • Martha Jones

  Martha Jones

  Martha Jones v podání Freemy Agyeman byla druhou stálou společnicí desátého Doktora, která měla ale hlavně co dělat, aby vyšla ze stínu té první…

  Sezóny 2
  2007 - 2009
 • Donna Noble

  Donna Noble

  Společnice desátého Doktora v podání Catherine Tate, která od nevěsty na útěku až po nejdůležitějšího člověka v historii ušla skutečně dlouhou cestu.

  Sezóny 2
  2006 - 2010

Stav titulků

Epizoda S13E03: Chapter Three: Once, Upon Time

cz85%
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Korekce: @Myrddin

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

Russel T. Davies se vrátí do Doctora Who jako showrunner

Russel T. Davies se vrátí do Doctora Who jako showrunner

Letos bylo oznámeno, že nynější showrunner Chris Chibnall končí. Objevilo se mnoho spekulací, kdo by ho mohl nahradit. Spousta fanoušků si přála, aby se vrátil oblíbený showrunner Russel T. Davies, který měl seriál na starosti na začátku. Jejich přání bylo vyslyšeno.

Reklama

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny