Doctor Who (Pán času) S10E12: The Doctor Falls

S10E12: The Doctor Falls

S10E12: The Doctor Falls

Doktor se snaží nezačít regenerovat, zatímco čelí stále se zvětšující armádě Kyberlidí. Dokáže si udržet svou starou kamarádku, přestože se Slečinka pomalu vrací ke své staré morálce?

1.7.2017
45 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomasara413

Díl byl jak už mnozí zmínili nedotáhnutý. Začátek byl moc uspěchaný. Prostředek byl pro změnu o ničem (Master a Missy se dali využít mnohem lépe) a přesycený explozemi a cybermeny. Fakt, že se Doktor nedozvěděl o konci Missy byl trochu naštvání-hodný. Ale i tak jsem říkal: „No dobrá no, aspoň se jednou konečně vyhnuli zmiňování toho, že je Bill černá lesbička.“ No, a pak to přišlo… Už mám této vynucené rozmanitosti postav dost, je dobře, že už je pryč a snad se nevrátí. Celá postava Bill byla špatně napsaná a její casting byl hozen do špatného věku. Dokud dělala cybermana, tak to šlo. Jediný důvod proč dávám 3. hvězdu je kvůli konci (konci jako konci, ne dvě lesby „letící“ vstříc vesmírnému dobrodružství). I tak je mi líto, že Doktor nezregeneroval, zajímalo mě kdo je další.

3.3.2018 | 17:54:17
Rider S.R.Q

Chudák Missy… je to psychopat.. aneb jak zabít sám sebe :D Na vánoce bude další umrtí, ale dlouho očekávaný přichod. ♥ wait for it.

7.11.2017 | 22:24:13
wrong

Budeš mi chýbať Missy :-(

15.9.2017 | 19:43:03
cablik

uff, byl to nášup, místy jsem byl zmatený víc než jsem zvyklý, něco na můj vkus přehnali, něco mě nadchlo, místy jsem usínal (únava) … nebyl to Doktor pro děcka, jak poznamenala moje 8letá dcéra.

15.9.2017 | 9:19:54
Boylen

Tak jestli teď bude nový Doc žena, tak to je hodně trapný. Nemám s tím problém z principu, mám s tím problém, protože je teď napadlo udělat ženu z Mastera a hned to udělaj i Doctorovi? WTF?

19.7.2017 | 6:44:00
alexis

Příběh Bill výborný, až na tu záchranu na poslední chvíli… Masterové celkem spíš do počtu a kvůli zvýšení sledovanosti. Doktorova nechuť k regeneraci (na rozdíl od desítky, ten byl uzlíček nervů už dlouho předtím) překvapivá. Škoda, že se s tím nepracovalo dříve a lépe. Celkově spokojenost, ovšem jsem si vědoma toho, že je dáno značnou mírou tím, jak jsem si Bill za tu krátkou dobu velmi oblíbila a sledovat Pearl Mackie mě prostě těšilo.

15.7.2017 | 11:27:39
Kimberlly

Dobré, ale ten koniec mi prišiel taký…zvláštny.

13.7.2017 | 20:46:08
P. J. D.

Jak už tu bylo napsáno přede mnou, díl byl docela dost nevyrovnaný. Připadalo mi, že Moffat mermomocí musel mít v danou chvíli blok, nebo prostě nestíhal. Doktor namísto něčeho brilantního vlastně nepřišel s ničím, co by stálo za obdiv. Duo paničky a vládce nebylo špatné, ale jaksi mi též přišel nevyužitý plný potenciál. Nardole byl skvělý, ale závěr s Bill mi připadal trochu přetažený přes vlasy (snad jako kdyby Moffat nedokázal nikdy zabít společníka, či co? Nejdřív Clara, teď Bill…). Závěrečná scéna sice dobře navnadila na pokračování, ale stejně se i přesto cítím po tomhle dílu dost zmateně a rozporuplně. 80% je tak v tomto případě až přespříliš dobré hodnocení a jsem si vědom, že bych měl dát asi méně.

8.7.2017 | 12:28:16
slayerrrr

Nebýt toho lesbického deus ex machina mohlo to být důstojné zakončení nevyrovnané série. Nemám nic proti vyobrazování homosexuálních postav (ba naopak – Jack Harkness <3 ), ale tady se to nehodilo. Teď už se jen psychicky připravit na to, jakou megalomanii si Moffat pro svou rozlučku připravil.

7.7.2017 | 21:56:33
NiennaTasart

Jak byl docela dobrý začátek série (po dlouhé době), poslední epizoda mě dost zklamala. Celý díl byl příšerně natažený a reference na ostatní Doctory docela násilné (třeba „I don't want to go“ je pro mne srdcovka a tady to bylo docela trapné). Také nechápu, co se stalo s Bill a kdyžtak mě někdo opravte, ale myslím, že Doctor si nemůže schválně zadržet regeneraci nebo ano? Škoda Capaldiho, že jeho poslední sériová episoda byla tak hrozná. Uvidíme jak Christmas special…

6.7.2017 | 21:39:51

Aktuální epizoda

Epizoda S00E15: Resolution

cz100%
DOKONČENO

Doktor kdo?

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny