Doctor Who (Pán času)
94/100 - 453×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S10E12: The Doctor Falls

S10E12: The Doctor Falls

Doktor se snaží nezačít regenerovat, zatímco čelí stále se zvětšující armádě Kyberlidí. Dokáže si udržet svou starou kamarádku, přestože se Slečinka pomalu vrací ke své staré morálce?

1.7.2017
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Saxon a Missy přemyšleli jak Doktora zabijou a on jim mezitim překazil plany a zaměřil Kyberlidi na lidi se dvěma srdci a musim řict že to pak nemělo chybu jak museli všichni spolupracovat a to jak se připravovali na obranu tak Nardole byl fakt dobry jak dokazal zlepšit ty zbraně a to jablko bylo dobre a to jak pak Missy a Saxon opouštěli DOktora tak nemělo chybu jak se navzajem zabili a to jak Heather zachranila Bill tak to bylo pěkny aspon skončila s někym koho ma rada a že se Doktor odmitl regenerovat to fakt nemělo chybu jsem zvědav jak dlouho mu to vydrži když ted potkal sve starši ja.

24.11.2021 | 22:35:29
Milano33

Na interakciu medzi Capaldim a Simmom som bol nesmierne zvedavý. Peter Capaldi ani John Simm nesklamali a obaja boli hlavnými ťahúňmi epizódy! Som rád, že sa Master nezaprel až do konca a stále zostal tým istým sebeckým antagonistom, akým bol doteraz. Zase Missy, tá sa snažila o zmenu, a o to ťažšie bolo pre ňu sa preniesť cez jej vrodenú zlovestnú náturu. Doctorova reč, prostredníctvom ktorej prehovoril Masterovi a Missy do duše, bola neskutočne silná a dokonale precítená. Master po nej však zostával chladný a bezohľadný, zatiaľ čo Missy prejavila súcit a empatiu. Tieto skutočnosti neskôr viedli k ich dosť poetickým smrtiam. A záverečné scény s Capaldim, kedy Doctor odmieta regenerovať a zároveň si pripomína posledné slova pri rozlúčke s Tennantom a Smithom, boli neuveriteľne emotívne.

30.5.2021 | 2:01:05
tomasara413

Díl byl jak už mnozí zmínili nedotáhnutý. Začátek byl moc uspěchaný. Prostředek byl pro změnu o ničem (Master a Missy se dali využít mnohem lépe) a přesycený explozemi a cybermeny. Fakt, že se Doktor nedozvěděl o konci Missy byl trochu naštvání-hodný. Ale i tak jsem říkal: „No dobrá no, aspoň se jednou konečně vyhnuli zmiňování toho, že je Bill černá lesbička.“ No, a pak to přišlo… Už mám této vynucené rozmanitosti postav dost, je dobře, že už je pryč a snad se nevrátí. Celá postava Bill byla špatně napsaná a její casting byl hozen do špatného věku. Dokud dělala cybermana, tak to šlo. Jediný důvod proč dávám 3. hvězdu je kvůli konci (konci jako konci, ne dvě lesby „letící“ vstříc vesmírnému dobrodružství). I tak je mi líto, že Doktor nezregeneroval, zajímalo mě kdo je další.

3.3.2018 | 17:54:17
Rider S.R.Q

Chudák Missy… je to psychopat.. aneb jak zabít sám sebe :D Na vánoce bude další umrtí, ale dlouho očekávaný přichod. ♥ wait for it.

7.11.2017 | 22:24:13
wrong

Budeš mi chýbať Missy :-(

15.9.2017 | 19:43:03
cablik

uff, byl to nášup, místy jsem byl zmatený víc než jsem zvyklý, něco na můj vkus přehnali, něco mě nadchlo, místy jsem usínal (únava) … nebyl to Doktor pro děcka, jak poznamenala moje 8letá dcéra.

15.9.2017 | 9:19:54
Boylen

Tak jestli teď bude nový Doc žena, tak to je hodně trapný. Nemám s tím problém z principu, mám s tím problém, protože je teď napadlo udělat ženu z Mastera a hned to udělaj i Doctorovi? WTF?

19.7.2017 | 6:44:00
alexis

Příběh Bill výborný, až na tu záchranu na poslední chvíli… Masterové celkem spíš do počtu a kvůli zvýšení sledovanosti. Doktorova nechuť k regeneraci (na rozdíl od desítky, ten byl uzlíček nervů už dlouho předtím) překvapivá. Škoda, že se s tím nepracovalo dříve a lépe. Celkově spokojenost, ovšem jsem si vědoma toho, že je dáno značnou mírou tím, jak jsem si Bill za tu krátkou dobu velmi oblíbila a sledovat Pearl Mackie mě prostě těšilo.

15.7.2017 | 11:27:39
Kimberlly

Dobré, ale ten koniec mi prišiel taký…zvláštny.

13.7.2017 | 20:46:08
P. J. D.

Jak už tu bylo napsáno přede mnou, díl byl docela dost nevyrovnaný. Připadalo mi, že Moffat mermomocí musel mít v danou chvíli blok, nebo prostě nestíhal. Doktor namísto něčeho brilantního vlastně nepřišel s ničím, co by stálo za obdiv. Duo paničky a vládce nebylo špatné, ale jaksi mi též přišel nevyužitý plný potenciál. Nardole byl skvělý, ale závěr s Bill mi připadal trochu přetažený přes vlasy (snad jako kdyby Moffat nedokázal nikdy zabít společníka, či co? Nejdřív Clara, teď Bill…). Závěrečná scéna sice dobře navnadila na pokračování, ale stejně se i přesto cítím po tomhle dílu dost zmateně a rozporuplně. 80% je tak v tomto případě až přespříliš dobré hodnocení a jsem si vědom, že bych měl dát asi méně.

8.7.2017 | 12:28:16

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama