Doom Patrol S02E06: Space Patrol

S02E06: Space Patrol

S02E06: Space Patrol

U Nilesova sídla přistanou kosmonauti, které před desetiletími vyslal na misi do kosmu. Dorothy je po tom, co udělala Jane, vykolejená a rozhodne se zmizet ze Země. Zatímco Larry zjišťuje, že není sám, kdo má negativního ducha, Rita se přidá k místnímu ochotnickému souboru.

cz sk
16.7.2020
50 minut

Chief se s Cliffem vydají do vesmíru za Dorothy. Cliffovi se jí povede přesvědčit, aby se k nim vrátila, ale co se jeho návratu týče, Chief to vidí jinak a vyhodí ho do vesmíru. Vic se snaží pomoct Roni a poprosí otce o pomoc, když zjistí, že technologie, kterou měla Roni v těle, pocházela ze S.T.A.R. Labs. Larryho rozhovor s Valeninou Vostokovou mu pomůže si uvědomit, že jeho rodina je pro něj to nejdůležitější a že i potom, co se stalo, chce dál pokračovat ve sbližování. Jane se v podzemí snaží ostatním osobnostem zabránit, aby hodily „zemřelé“ do studny. Objeví se ale Miranda, která tvrdí, že se v ní znovuzrodila a požaduje po Jane, aby se pro ni vzdala primární osobnosti, k čemuž dojde.

Foto: DC Universe

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Rita a Cyborg sou o ničem … ale zbytek mě baví. :3

30.7.2020 | 11:48:35
bublifuk

Dokonale šílený. Hrozně se mi líbí i ta estetika raket z padesátých let, Měsíce či co to bylo jak z pulpových magazínů (ty úžasné krystaly!). Mám tak nějak podezření, že i ta Cyborgova linka se zatím vyvíjí až příliš idilicky. Rita našla svou Nemesis :D A ten konec… Jak padlo níže, WTF?!

18.7.2020 | 18:31:25
Orchoose

just make it stop

18.7.2020 | 12:36:13
CoRnDuCK

Paráda. I Cyborg mě baví.

17.7.2020 | 23:00:36
Dragon94

Tak tohle byl vynikající díl po všech stránkách… Tedy až na Cyborga, který už je druhou sérií po sobě nejslabším článkem Doom Patrol.

17.7.2020 | 22:22:59
Boudiccaw

Vždy když si myslím, že mně tu nic nepřekvapí,tak mně to pak úplně rozseká…

17.7.2020 | 6:43:10
Cocafull

Humor tohohle serialu je prostě geniální… ten konec WTF?!

16.7.2020 | 23:40:10

Doom Patrol
86/100 - 54×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

Stav překladu

Epizoda S02E09: Wax Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke druhé řadě překládat nebudeme, seriál můžete sledovat druhý den po odvysílání na českém HBO Go s českými titulky.

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Reklama

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás