Doom Patrol
84/100 - 61×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

S02E09: Wax Patrol

S02E09: Wax Patrol

Předtím, než se členové Doom Patrol postaví Candlemakerovi, aby zachránili svět, musí čelit svým imaginárním přátelům z dětství. Dorothy musí učinit důležité rozhodnutí.

cz sk
6.8.2020
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Masriii

Samotná epizoda není špatná, myslím, že Candlemaker je skvělá „postava“…ale jak jsem se na tuhle epizodu dodíval, tak jsem nějak čekal, že je to nějaké mid-season finale a bude se pokračovat a místo toho je to konec a ani ještě není potvrzená 3. řada pokud se nemýlím. A díky tomu dost zahořkne celá druhá série, kde se spousta postav jenom točila v kruhu. Dějová linka Jane/Mirandy/atd… z posledních dílů se mi celkem líbila, konečně zase víme víc o podle mě nejzajímavější postavě. Cyborg a Larry jsou absolutně trapní…Ritu sice rád nemám, ale aspoň se pohnula více než ostatní, Cliff si pořád jede svoje staré dobré nadávání, což nikdy není na škodu :-)

5.9.2020 | 1:09:56
Rolb

Hrozný. Možná se sjet LSD a člověk by z toho i něco měl.

26.8.2020 | 22:16:14
Smrtihlav

Děsná sračka celá druhá série, až na jeden nebo dva díly. Za všechno může Dorothy a její panoptikum + Niles, z kterého udělali vocasa non+ultra. Potenciál, který přinesla první série, totálně zadupaný do země s vyhlídkou na pokračování v třetí sérii. Tohle je vskutku kriminální čin.

10.8.2020 | 22:30:34
Argenium

Wtf, co od nich jako čekáte? Prostě nemohli dotočit finále a proto se to vyřeší až ve 3. sérii. To že ta série nebyla nic moc je jinej příběh. Ale kritizovat tenhle díl za to že to je slabý finále je docela trapný.

10.8.2020 | 18:07:04
Cocafull

Jako samostatná epizoda to nebylo špatné. Stejně tak jako skoro každá epizoda to mělo kvalitu. Problém nastane ve chvíli kdy se na serii koukame jako celek. A tady to stoji za hovno. Celý příběh celé serie mi přijde hodně nudný, nekomplexní a nezáživný. Po první serii s Mr Nobodym je to dost škoda :/

10.8.2020 | 13:16:57
RagnarokCzD

Tahle epizoda se měla přejmenovat na Cliffhanger patrol. :(

Kdybych měl hodnotit jen epizodu, tak to nebylo špatný 4/5, možná i plnej počet … konfrontace s imaginárníma kamarádama byly boží … a Jane, která je z nich vlastně stvořená měla taky celkem dobrou linku … jedinej kdo mě štval byl Chief. -_-

Kdybych měl hodnotit finále, tak to se prostě podělalo co se jen mohlo. :-/ Já vim, že za to tvůrci tak docela nemůžou … i když udělat jeden díl třeba animovanej by se dalo přežít … stejně jako třeba vydat alespoň text o tom, co se vlastně mělo stát dál … prostě možnosti jsou a to, že se studio rozhodlo se na to prostě vykašlat a utnout to v půlce mi přijde jako ta nejhorší, ale co už no, tak si halt počkáme. :-/

10.8.2020 | 11:13:52
Nina317

Chcelo by to ešte aspoň jednu časť a nie že teraz budeme čakať rok na tretiu sériu a tam za pol hodinu zbúchajú súboj Dorothy vs Candlemaker. Neviem čo je toto za nový trend ukončovať finále v polke deja.

9.8.2020 | 10:39:53
zizik

No celá sezóna pro mě byla dost zklamání, v podstatě všechno „to nejlepší“ bylo v traileru, a jednotlivé díly nakonec dost nudné, až na pár okamžiků. Tuto sérii byla zajímavá snad jen Jane, zbytek vyloženě o ničem (kromě toho že jsme se dozvěděli historii). A ten poslední (10.) díl prostě chybí, corona necorona, měli se s tím nějak popasovat (viz třeba Blacklist). Toto „zakončení“ jen utvrdilo hořkou pachuť celé sezóny. :-(

8.8.2020 | 22:55:31
Spectator

Len tak pre informáciu..... ludia čo nevedia a začínajú kidať na seriál (DC Expert) v sérii malo byť 10 dielov. Teda mal byť ešte jedna epizóda (season finale) ale Corona virus a epizoda nebola dotočená. Zistite si všetky informácie predtým než začnete nadávať.( DC Expert )

8.8.2020 | 19:33:32
DC Expert

WTF co to mělo znamenat to bylo jako finále? Přišlo mi to ubohý.

7.8.2020 | 23:50:53
1

Stav překladu

Epizoda S03E10: Amends Patrol

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama