Doom Patrol Postřehy: Odkaz na Infinity War, Larryho pobyt na Farmě a Nobodyho grandiózní závěr

Postřehy: Odkaz na Infinity War, Larryho pobyt na Farmě a Nobodyho grandiózní závěr

Postřehy: Odkaz na Infinity War, Larryho pobyt na Farmě a Nobodyho grandiózní závěr

V minulé epizodě jsme se konečně dočkali příchodu Flexe Mentalla, podívali jsme se na další střípky z Larryho minulosti a taktéž Rita konečně zavelela k útoku na Mr. Nobodyho. Prozkoumejte s námi tyto významné události a připravte se na blížící se dva díly.

11 0
15.5.2019

Larry a Flex

Larryho pobytu na Mravenčí farmě víme již nějaký čas, nyní však vyšlo najevo, že kvůli němu pobyl v nápravném zařízení pod Pentagonem delší dobu i kulturista Flex Mentallo. Díky negativnímu duchovi si Larry svou chybu a sobeckost uvědomil, díky čemuž jej duch na čas opustil, což vedlo k tomu, že kapitána Trainora dostihl jeho věk a nemoci. Dočkáme se snad v seriálu smrti jedné z hlavních postav? A pokud ano, spojí se po svém znovuzrození Trainor a duch s vědcem Eleanorem Poolem jako v komiksech Granta Morrisona?

Larry si na Farmě zažil svoje. Foto: DC Universe


Infinity War

Když se Flex po letech znovu setkal se svou ženou Dolores, trvalo jejich shledání jen krátkou dobu, neboť se postarší agentka Úřadu normálnosti nakonec rozplynula. Scéna v mnohém připomněla loňský snímek Avengers: Infinity War, kde se podobným způsobem rozplynuly desítky postav.

Ritino tajemství rozluštěno

Už v epizodě Doom Patrol Patrol jsme viděli Ritu panikařit v přítomnosti plačících dětí, což vedlo k teoriím, zda bývalá slavná herečka neopustila svou vlastní dceru. V posledním díle se však ukázalo, že Rita tak trochu mohla za sebevraždu své kolegyně a trpí výčitkami o její dceři. V rozhovoru s Mordenem přestrojeným za starého pacienta se Rita znovu zmínila i o snímku Zakázané Kongo, jenž měl být jejím návratem na piedestal, nakonec však hlavní představitelce přinesl nadpřirozené schopnosti. Po osvobození od svých démonů je nyní z Rity nová vůdkyně týmu, která shromažďuje všechny hrdiny k finálnímu souboji.

Rita také ke konci první řady konečně našla cestu i k Victorovi a stala se jeho nejbližší kamarádkou a důvěrnicí. Hrdinnému Cyborgovi pomohla v nemocnici vyrovnat se s osudem otce Silase a taktéž po promluvě do duše nejspíše popostrčila budoucího člena Ligy spravedlnosti k znovuzavedení Grida do jeho systému. Uvidíme tedy Cyborga ve finálním boji s Mordenem?

Rita převzala vedoucí roli. Foto: DC Universe

Mr. Nobody a jeho závěr

Už od svého zrodu patří Mr. Nobody mezi postavy, které si plně uvědomují, že jsou součástí komiksu a podle toho se rovněž chovají. V DC Comics jsou na tom podobně Joker a v poslední době i Red Tool, více však tímto typem postav proslul konkurenční Marvel, kde se čtenáři rozmlouvají She-Hulk či Deadpool. Nobody na konci epizody zkritizoval dřívější zbytečné dějové linky a nalákal na poslední dva díly, které slibují řádnou superhrdinskou podívanou. Dočkáme se v dalším díle jeho paraguajského originu?

Nobody oblékl tematické oblečení. Foto: DC Universe

Diskuze /1

Lex Luthor

Super myslel jsem si, že je to poslední díl a Nobody láká na další sérii, ale ještě uvidíme dvouhodinové finále. Jsem zvědavý, jak to dopadne

16.5.2019 | 8:33:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E15: Ezekiel Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @twister78, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid

Překlad sedí na všechny verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Doom Patrol

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Doom Patrol a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Druhá řada

Doom Patrol se dočká další série

Doom Patrol se dočká další série

Ještě před únorovou premiérou obnovila streamovací služba DC Universe seriál Doom Patrol pro druhou sérii. S Chiefem, Negative Manem a dalšími hrdiny se tak uvidíme i v roce 2020.

Nejlepší postavy

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás