Doom Patrol V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

Oblíbená parta loserů se na obrazovkách HBO Max a DC Universe znovu ukáže 25. června, u nás je pak můžeme očekávat o den později. V novém traileru se vrací všichni členové týmu a zároveň se představují noví zloduši.

13 1
17.6.2020

Jak vidíme v traileru, hlava celé organizace, Niles Caulder (Timothy Dalton), umírá. Jediní bojovníci, kteří stojí v cestě řádění jeho dcerky Dorothy Spinner, jsou právě členové Doom Patrol. Na pomoc znovu přichází spojenci Flex Mentallo (Devan Long) i Willoughby Kipling (Mark Sheppard). Dorothy, jež má moc vypustit na svět nejrůznější démony, je totiž pořádný oříšek.

Dorothy by měla plnit roli ústřední postavy druhé řady a na čas bude pro celý vesmír skutečně hrozbou. Nebude však jediným charakterem, jehož se hrdinové musí obávat. Na scénu se totiž v traileru dere i Red Jack, nesmírně mocná bytost, která se prohlašuje za samotného Boha i následníka Jacka Rozparovače. Jack s oblibou používá bojové motýly a v komiksech Granta Morrisona ho nakonec s vypětím všech sil zastavily až nové osobnosti Crazy Jane (Diane Guerrero). Když už je řeč o Jane, v druhé řadě nás čeká další průzkum jejího podvědomí, díky čemuž uvidíme i několik nových osobností. Na samém konci traileru se rovněž objevuje dvojice SeX-Men, kterou Morrison představil v roce 1991 a udělal z ní hrdiny, kteří zachránili Cliffův (Brendan Fraser) život.


Vedle všech výše zmíněných postav se ve druhé řadě samozřejmě ukáží i Victor Stone (Joivan Wade), Larry Trainor (Matt Bomer), Rita Farr (April Bowlby) či Silas Stone (Phil Morris), bohužel se už ale nedočkáme padoucha Mr. Nobodyho (Alan Tudyk). Připomeňme, že seriál u nás uvidíme na HBO GO už 26. června.

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

czjohns

V oficiálních anglických titulcích pod videem je Mark Sheppard napsán jako Crowley. :D Tak nevím, jestli si někdo z Warnerů dělá prdel, nebo se fakt spletl :D

#4 DarthRevan
18.6.2020 | 11:37:37
CoRnDuCK

SeX men :D

18.6.2020 | 14:33:18
FValek

První sérii pak docela razantně kleslo tempo, ale na tohle se už těším :D

18.6.2020 | 15:08:47
DarthRevan

#1 czjohns: Hm, pravděpodobně narážka na jeho roli v Supernatural…

webmaster
18.6.2020 | 16:11:39
Elian44

To vyzerá celkom dobre, dúfam že tentokrát budú vynechané plačlivé gay scény.

18.6.2020 | 17:20:00
pkd

Bojove motyli? Uz jsem to sice nejaky cas necetl, ale co vim, tak muci motyli, aby skrze jejich bolest, cerpal energii. Ze by pouzival bojove? A co ten 2.padouch,co se tam ma, objeviti? Ten nic?

#7 DarthRevan
18.6.2020 | 18:46:11
DarthRevan

#6 pkd: Jo, mučí, ale co vim, tak na konci jedný tý Morrisonový řady je pak používá jako osobní armádu. O tom Candlemakerovi jsem prozatim nic nenapsal, nebyl v tom traileru ani jmenovanej, nic. Až bude, nějak to dám dohromady.

webmaster
18.6.2020 | 19:54:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E05: Finger Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke druhé řadě překládat nebudeme, seriál můžete sledovat druhý den po odvysílání na českém HBO Go s českými titulky.

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Reklama

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás