Doom Patrol
84/100 - 61×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

V dalším traileru na druhou řadu vidíme umírajícího Chiefa i nové padouchy

Oblíbená parta loserů se na obrazovkách HBO Max a DC Universe znovu ukáže 25. června, u nás je pak můžeme očekávat o den později. V novém traileru se vrací všichni členové týmu a zároveň se představují noví zloduši.

13 1
17.6.2020

Jak vidíme v traileru, hlava celé organizace, Niles Caulder (Timothy Dalton), umírá. Jediní bojovníci, kteří stojí v cestě řádění jeho dcerky Dorothy Spinner, jsou právě členové Doom Patrol. Na pomoc znovu přichází spojenci Flex Mentallo (Devan Long) i Willoughby Kipling (Mark Sheppard). Dorothy, jež má moc vypustit na svět nejrůznější démony, je totiž pořádný oříšek.

Dorothy by měla plnit roli ústřední postavy druhé řady a na čas bude pro celý vesmír skutečně hrozbou. Nebude však jediným charakterem, jehož se hrdinové musí obávat. Na scénu se totiž v traileru dere i Red Jack, nesmírně mocná bytost, která se prohlašuje za samotného Boha i následníka Jacka Rozparovače. Jack s oblibou používá bojové motýly a v komiksech Granta Morrisona ho nakonec s vypětím všech sil zastavily až nové osobnosti Crazy Jane (Diane Guerrero). Když už je řeč o Jane, v druhé řadě nás čeká další průzkum jejího podvědomí, díky čemuž uvidíme i několik nových osobností. Na samém konci traileru se rovněž objevuje dvojice SeX-Men, kterou Morrison představil v roce 1991 a udělal z ní hrdiny, kteří zachránili Cliffův (Brendan Fraser) život.


Vedle všech výše zmíněných postav se ve druhé řadě samozřejmě ukáží i Victor Stone (Joivan Wade), Larry Trainor (Matt Bomer), Rita Farr (April Bowlby) či Silas Stone (Phil Morris), bohužel se už ale nedočkáme padoucha Mr. Nobodyho (Alan Tudyk). Připomeňme, že seriál u nás uvidíme na HBO GO už 26. června.

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

czjohns

V oficiálních anglických titulcích pod videem je Mark Sheppard napsán jako Crowley. :D Tak nevím, jestli si někdo z Warnerů dělá prdel, nebo se fakt spletl :D

#4 DarthRevan
18.6.2020 | 11:37:37
CoRnDuCK

SeX men :D

18.6.2020 | 14:33:18
FValek

První sérii pak docela razantně kleslo tempo, ale na tohle se už těším :D

18.6.2020 | 15:08:47
DarthRevan

#1 czjohns: Hm, pravděpodobně narážka na jeho roli v Supernatural…

webmaster
18.6.2020 | 16:11:39
Elian44

To vyzerá celkom dobre, dúfam že tentokrát budú vynechané plačlivé gay scény.

18.6.2020 | 17:20:00
pkd

Bojove motyli? Uz jsem to sice nejaky cas necetl, ale co vim, tak muci motyli, aby skrze jejich bolest, cerpal energii. Ze by pouzival bojove? A co ten 2.padouch,co se tam ma, objeviti? Ten nic?

#7 DarthRevan
18.6.2020 | 18:46:11
DarthRevan

#6 pkd: Jo, mučí, ale co vim, tak na konci jedný tý Morrisonový řady je pak používá jako osobní armádu. O tom Candlemakerovi jsem prozatim nic nenapsal, nebyl v tom traileru ani jmenovanej, nic. Až bude, nějak to dám dohromady.

webmaster
18.6.2020 | 19:54:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Amends Patrol

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama