Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Saul Silva

Saul Silva

Učitel šermu na Alfee.

Sezóny 2
2021 - 2022

Saul Silva je učitel šermu na škole Alfea, kde také působí jako blízký přítel a rádce ředitelky Farah Dowlingové. Po smrti svého přítele a válečného hrdiny Androse vychovával jeho syna Skye. Na konci první série je odhaleno, že musel Andrease zabít, protože chtěl Rosalind překazit její plán vyhladit celou vesnici a Andreas mu v tom chtěl zabránit. Andreas ale přežil a necelých dvacet let se před světlem ukrýval. Po osvobození Rosalind šel vypovědět svůj příběh královně Luně, která pak Silvu zatkla za pokus o jeho vraždu.

Silva několik měsíců strávil ve vězení. Poté ale co Rosalind zemřel jeho následník jako učitele specialistů na Alfee, Andreas, ho omilostnila a vrátila zpět na pozici.

(Sky a Silva, Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zatiaľ som si k nemu nenašiel cestu.

redaktor
25.8.2021 | 14:16:03

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama