Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Tvůj bajaja

Musim uznat ze me tento serial nadchl… nicmene me vazne rozciluje jak tu nekteri pisou co se stane dale a jakoby kaslou na to jestli udavaji spoiler nebo nikoliv… prosim tyto jedince bez mozku aby si na to davali pozor… dekuji,

23.5.2014 | 1:36:16
Orea

#2379 Firefly621: Ale řekne… já třeba nechci vědět, kdo se potká. Tak jako tak tTen příspěvek tady nemá co dělat a to jméno taky ne. Od toho jsou tu jiné diskuze.

#2384 Smooth #2390 Firefly621 #2397 Offak #2398 Offak
23.5.2014 | 8:01:22
Smooth

#2377 Offak:

Ja doufám, že se Lady Stoneheart představí brzo a s pořádným entrée ;) Ze seriálu ji snad nevynechají http://web.stagram.com/…99_352398842

A plácnout jméno, které nečtenářům stejně nic neřekne, taky nepovažuju za spoiler. Kdyby tady před sezónou někdo zmínil jméno Oberyna Martella, bez dalších údajů, tak by vám tím taky nic neskazil.

#2386 PLL1
23.5.2014 | 8:49:27
Smooth

#2382 Orea: Proč by tu neměl co dělat? V aktuální epizodě se objevil Littlefinger a Offak spekuloval nad jeho případnou intrerakcí s jiným charakterem. Nečtenáři taky spekulujou, co se bude dít dál. A čtenáři taky nevědí vše – většina postav je ztvárněná jinak než jak jsou popsány v knížce.

#2388 Orea
23.5.2014 | 8:55:17
PLL1

Co to mění na tomhle? 2.Do spoileru patří vše, co by se mělo odehrát v budoucnu. 3.Do spoileru patří vše z knih (i události minulé, které byly ze seriálu vypuštěny). #2379 Firefly621:

#2390 Firefly621
23.5.2014 | 9:48:22
PLL1

Tak si přečti spoilerová pravidla, troubo #2383 Smooth:

#2387 Smooth
23.5.2014 | 9:49:23
Smooth

#2386 PLL1: Sorry, ale kvůli takovým cíťům, jako jsi ty a někteří další, se tu objevují zmrdi, kteří tu pak stříli mega spoilery a cílem vás jen nasrat. V pravidlech to napsané je, ale zmínit jméno, které se v seriálu nemusí ani objevit (já doufám, že se objeví) bez dalších souvislosti nikomu neškodí. Prozradit smrt Joffreye před S4E02 je samozřejmě něco úplně jiného.

#2388 Orea
23.5.2014 | 10:06:09
Orea

#2384 Smooth: S jiným charakterem, kterej tam ještě nebyl, proto.

#2387 Smooth: Škodí. Jak ty můžeš vědět, co to komu řekne? Třeba už to někdo někomu vyspoiloval a nepotřebuje si tady dál spoilery rozvíjet. Taky sem chodí „poločtenáři“, kteří to ještě nemají dočtené celé a taky si nechcou spoilovat. Kromě toho z úvah, co se stane, tady unikají další spoilery. Prostě od toho ta pravidla jsou a že je někdo debil a dělá naschvály s tím nesouvisí.

#2389 Orea #2391 Smooth
23.5.2014 | 11:26:41
Orea

#2388 Orea: Resp. ne z úvah, ale z přímých otázek, co se s kým stane… Úvahy nevadí, pokud někdo, kdo to ví, pak nemá potřebu to sem psát…

23.5.2014 | 11:32:41
Firefly621

#2382 Orea: Vždyť si z toho přece nezjistil, že se někdo s někým potká, nebo jo? Klidně by si to jméno mohl i vymyslet a vy by jste tu z toho vyšilovali. :D Ale tak samozřejmě mohl to zakrýt. #2385 PLL1: Do spoileru patří vše z knih (i události minulé, které byly ze seriálu vypuštěny). – Tohle mi upřímně přijde jako hloupé pravidlo. V seriálu toho bylo vypuštěno dost, třeba spousta věcí které lépe osvětlují děj, nebo historii – to že to někdo někomu dovysvětlí má být spoiler?

#2391 Smooth #2393 Orea #2393 Orea #2457 PLL1
23.5.2014 | 12:15:48
Smooth

#2388 Orea: 1) Zopakuju, že Offak zmínil jméno, které bez žádných dalších dodatečných info nemůže nic spoilovat. Protože si pod tím nečtenář nic nepředstavi. V seriálu se objeví určitě ještě hromada jmén a pokud bych nějaké teď napsal, tak to stejně nic nečtenáři neřekne. 2) Pokud bych byl poločtenář, tak raději budu číst tu knihu, než si číst o knize na netu. 3) Pokud se tady ostře reaguje na jakýkoliv nepatrný náznak spoileru, tak pokud zrovna narazíte na toho debila, tak hadej co? Ten debil, který četl knihu, má jednoduchou možnost jak vás nasrat a zkazit to i slušným diskutujícím. Nekrmte troly! #2390 Firefly621: Jo to pravidlo mi taky příjde docela hloupé. Člověk, který jen sleduje seriál, těžko pochopí, proč třeba jedno lidské kousnutí způsobí takovou ránu na krku (Ohař), proč tehdy mladý Oberyn jel se setrou do Casterly Rocku, proč má Cersei takovou obavu o děti apod.

#2392 wilkinson #2393 Orea #2393 Orea
23.5.2014 | 12:54:01
wilkinson

#2391 Smooth: by si sa cudoval ale co sa tyka moznej infekcije je ludske kusnutie nebezpecnejsie ako napr. psie, a v tej dobe a od toho cloveka duplovane

23.5.2014 | 13:19:45
Orea

#2390 Firefly621: Máš pravdu, blbě jsem četla – představí jako sobě navzájem :-) Ale zakrýt to stejně měl :-D

#2390 Firefly621: #2391 Smooth: Možná je to kvůli tomu, že nikdy nevíš, co do seriálu ještě dají, nebo ne…

#2391 Smooth: Co ty bys dělal jako poločtenář neznamená, že by to dělali všichni ;-) Prostě sem se chodí diskutovat aktuální epizoda a chodí sem čtenáři, nečtenáři i poločtenáři. Pravidla jsou stanovena tak, aby plnila účel diskuze „Aktuální epizoda“, a kdo chce diskutovat něco jiného, má tu ještě další dvě diskuze. Nechápu, proč to pořád rozebírat… A reakce jsou asi proto, aby se se spoilery něco dělalo, případně aby před nimi varovaly ;-)

#2394 Firefly621
23.5.2014 | 15:23:46
Firefly621

#2393 Orea: No to ano, ale o něčem třeba víš že to tam už určitě nebude, ale tak to je zase případ od případu. Stejně tak s těmi spoilery, třeba tenhle byl naprosto neškodný a nikomu nemohl ublížit tak není potřeba kvůli němu panikařit, to právě přitahuje ty lidi, kteří budou spoilerovat schválně aby někomu zkazili překvapení a bavit se nad reakcemi na to, nejlepší je si jich nevšímat a oni to pak dělat přestanou, protože přijdou o zábavu.

#2396 Orea
23.5.2014 | 17:44:45
kesuaus

tvl no ja nemôžem jak tu niektory bučia kvoli mini spoileru ktory ani spoiler neni , a ta osoba čo my vispoilovala smrt 3 postav ban nedostala …

#2396 Orea
23.5.2014 | 17:49:34
Orea

#2394 Firefly621: Schovat to, co by mohlo vadit, nikoho nezabije, nebo snad jo? Tak to radši schovám a přečte si to jen ten, kdo chce, a všichni budou spokojeni. Nechápu, v čem je problém… Nevšímat si a nechat spoilovat dál? Než ho to přestane bavit, tak napíše x spoilerů, ktery si přečte xx lidí… a za týden se vrátí.. není lepší proti tomu hned zakročit?

#2395 kesuaus: Jde o princip, víš? A pokud nedostal ban, je to třeba taky tím, žes ho nenahlásil ;-)

23.5.2014 | 19:49:47
Offak

#2382 Orea: Když uz tak tady hrozne moc rozebíráš jeden príspevek, tak se nejdríve podívej ty chytráku chytrá na dřívejší diskusi, a zjistíš, že o Lady Stoneheart se tu uz psalo na konci 3 série! První si to pořádně zkontroluj, a je velmi divné, že lidi tu i přímo spoilerují, a o hodně vetsi udalosti, ale to nic nenapíšeš, viď? Ta tvá logika mě ubíjí…!

24.5.2014 | 8:12:36
Offak

#2382 Orea: A je to drobnost, lehce přehlédnutelná.. Schválne mi napiš, klidne do spoileru, co vsechno ti to jméno řeklo, pokud to budeš vědet tak ti uznám klidně za pravdu, ale stejne pokud si to vygooglis tak to nema cenu, ale osobne doufam, ze kdyz nechces spoilery tak to vyhledavat nebudeš a napíšeš mi tvůj upřímný názor co vsechno ti to řeklo a kdo to může být

#2399 Orea
24.5.2014 | 8:23:00
Orea

#2398 Offak: kámo nerozčiluj se a přečti si všechny moje komenty, třeba pochopíš, jak to myslím ;-) nemělo se o ní veřejně psát ani předím. ale to přece nic nemění, přece nemůže platit „když už o pravidla porušili oni, tak já taky“. Já vím kdo to je a proto bych byla velmi nerada, kdyby se tu proflákl nějaký spoiler, třeba o jejím setkání s M. A moji logiku řešit nemusíš, nebudu tady přece přímo reagovat na trola ;-)

Fakt ráda bych už tohohle dohadování o spoilerech zanechala…

#2400 Offak #2401 Athaeneus
24.5.2014 | 9:07:05
Offak

#2399 Orea: Velmi zajímavé, stěžuješ si tady na neco co ti stejne nic nerekne, a ohledně toho proč jsem napsal ten OBROVSKY spoiler jak to ty evidentne beres, tak jsem to napsal proto, protoze jsem se to chtel dozvedet, a promin, ale kazdy asi neni tak vyjimecny, aby si precetl jmeno ktere uvidi nebo uslysi poprve v zivote a hned vedel o koho jde, ale s clovekem jako ty je zbytecne to resit, normalni clovek ma jine veci na starosti nez dohadovani se o bezvyznamnych vecech, pokud ti to tak vadilo tak promin. A prosímtě, ty taky nespoileruj, ted jsi napsala že se nějaká postava zenského rodu se setká s nekym na M… To je uplne to samy ;.-)

#2401 Athaeneus #2409 Orea
24.5.2014 | 10:08:19


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama