Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

ori

#8499 Bednamarek: A prečo by nemohol?

#8503 Bednamarek
webmaster
3.7.2016 | 20:58:02
toren555

napadla mě teorie ohledně vojáka který Jaime Lanistru řekl že je Černá Ryba mrtev , co když to byla Arya ten voják a pomohla nějak utéct Černé Rybě sice v tom dílu byla Arye ještě v Bravosu ale jak víme že se to nestalo později , jen si vezměte že Arya byla na dvojčatech asi chvilku po tom co bylo Řekotoči obléháno , navíc když nevidím smrt někoho v serialu tak je dost velká šance že se postava vrátí .

#8523 Eddard1
3.7.2016 | 21:00:46
Bednamarek

#8501 ori: No nevím, jako ono předešlím Targaryenům nedělal problém incest, ale nedokážu si představit Johna jak na to přistoupí a to by se k sobě i celkem hodily :).

3.7.2016 | 21:42:10
pajela

#8498 Zmiaz: moje řeč! :-)

3.7.2016 | 22:43:47
Fleury

ad kazivost zubů ve středověku – viděla jsem debatu profesorů ortopedie a anatomie k výročí Karla IV. Padla otázka, proč vlastně v té době měli lidé zuby téměř bez kazů. Odpověď byla jednoduchá, obilí na mouku se mlelo mezi mlýnskými kameny, v mouce pak zbývali mikroskop. částečky písku/kamene. Z mouky se upekl chleba, takže lidem se přirozeným způsobem obrušoval plak a nánosy ze zubů. ad vyholování – u národů které žijí ve velmi teplých klim. podmínkách je vyholování velmi časté z čistě praktických důvodů, stačí jim na to dvě nitky proti sobě a trháním se chlupy vytrhnou i s kořínkem. U eunuchů co jsou kastrováni ještě před pubertou je to jasné, nemají chlupy, protože nemají hormony. Pak jsou tu lehké ženy, ty se holily ze zcela jasných důvodů (např. boučkové :D). Seveřani – proč by se holili, přece „Winter is coming“ :D Jo a všichni herci v GoT nemají hollywoodský úsměv, např. Lena Headey (Cersei) má pěkně křivé spodní zuby ;). mikce : Sandor Clegane v díle 08/6 celkem bezostyšně močil do nějaké řeky/jezera :D

4.7.2016 | 15:45:26
Tetovaný

Moc jsem nepochopil, proč král spáchal sebevraždu? Kvůli tomu zániku septa a tím jeho víry? Nečekal jsem, že je to až takový fanatik… Nebo myslíte že by Cersey byla vážně tak krutá a nějak ho „odklidila“ stranou? Přece jen se proti ní postavil a kdo si znepřátelí Cersey, tak ten to asi nemá pak moc lehké…

#8507 Zmiaz #8508 Eddard1
4.7.2016 | 16:58:52
Zmiaz

#8506 Tetovaný: Kdyby sis precetl duskuzi o par stranek zpet, mas tam desitky vysvetleni, proc spachal sebevrazdu.

Dalo by se rict, ze tim rezignoval na funkci krale. Proc byt kral, kdyz dopustil, ze jeho matka zabila stovky nevinnych poddanych, celou jeho radu, viru v kterou zacal verit, ale predevsim jeho zenu, ke ktere vzhlizel a kterou miloval. Take by to mohla byt jistým zpusobem odplata Cersey. Poznal ceho je schopna a i kdyz je to jeho matka, tak vedel, ze timto ji ublizi tak moc, jak ona ublizila jemu.

Takze svym zpusobem mas trochu pravdu, Cersey ho nevedomky zabila. Ale ne, nebylo to pouze kvuli vire. Tommen byl jednou z nejcistcich dusi v serialu, opak jeho matky, ale jak uz to tak byva, byl jen loutkou, se kterou si vsichni hrali. Jak tu uz jednou zaznelo… poprve v zivote se vzeprel a udelal neco, co povazoval za spravne.

4.7.2016 | 18:25:30
Eddard1

#8506 Tetovaný: Si snad děláš srandu? Jako jestli sis nevšiml tak mu tam zabily milovanou královnu,

4.7.2016 | 18:49:18
NIKITO

vtipne, jak se tu zacali resit zuby, sracky, ochlupeni :D co tam jeste mate? :D ale jako muze nam vadit lecco, me spis ubiji nektere totalne nelogicke veci…a take nepravdepodobne veci, jinak naopak si myslim, ze po strance kostymu a vzhledu jsou na tom skvele, treba takovy Jaime kdyz byl v zajeti a jak prisel o ruku, velmi chutne sceny…jak sebou placl do blata, jinak ty „teleporty“ by se teoreticky dali vyresit malym popiskem ve spod, jak se to delava u scen, ktere se deji az za nejaky cas, ale uprimne nedokazu si to tam predstavit, takze je na nas si je nejak vysvetlit, ikdyz plujici lode jeste porad chapu oproti zabiti Trystanea…

4.7.2016 | 21:56:00
Naranyan

Táák, kilečko posláno, tak jen doufám, že se taky pochlapíte a oceníte tu neskutečnou práci, kterou tady pro nás okolo Game of Thrones dělají. To už je prostě servis opravdu na profesionální úrovni :).

Chápu, že teď, když už bohužel šestá řada skončila a budem čekat další rok přecijenom aktivita fanoušků trošku poleví, ale tak připravme se pak na další rok 8-).

Abychom náš zbožňovaný GoT team ale taky trochu poškádlili, tak mě tak napadlo… Cash za super-meta-mega kvalitu pěkně po jednom díle !.. Vyjde nový díl, jedna chybka v překladu ?! BUM !! Kačka z daru důle. Další chybka, bum! Další kačka důle :-D :-D.

Samozřejmě dělám srandu a budu se moc a moc těšit, až se tady v nejvyšší možné aktivitě za rok zase všichni sejdeme :-).

5.7.2016 | 8:39:16
Angi

Kouká, že se tu začíná pěkně trolit… tak to začněme brát trochu vážně. Dal jsem si tu práci, abych ilustrovaně vyjádřil, co a jak. =)

https://postimg.org/…e/h9ku3ozkn/

#8512 Tomi Lee Morpheus
5.7.2016 | 9:29:25
Tomi Lee Morpheus

lolo#8511 Angi: kukni na mapu, vzdušnou čiarou to má bližišie než Jaime do KL, po mori a rieke to má za pár dní, prachy má, a vie byť už docela dosť presvedčivá.

5.7.2016 | 14:02:39
komcus

Malej dotaz, lidičky. Co za rody do bojovalo na straně Jona vlastně? Ramsay měl Umbery a Karstarky a Jon měl Mormonty… a dál? Díky.

#8514 Ann Taylor #8519 mr_bungle
čestný člen redakce
5.7.2016 | 21:19:08
Ann Taylor

#8513 komcus: Hornwoody a celou zbývající armádu Stannise Baratheona, která se smrskla na rod Mořských. Tedy Davose. Jinak už jen divoké.

#8515 komcus #8516 komcus
redaktor
5.7.2016 | 21:30:58
komcus

#8514 Ann Taylor: Jo, díky. Mě právě pořád vrtalo hlavou, kdože byl ten další rod. :)

čestný člen redakce
5.7.2016 | 21:39:45
komcus

#8514 Ann Taylor: Btw je v plánu i článek o rodu Foresterů?

#8517 Ann Taylor
čestný člen redakce
5.7.2016 | 21:54:22
Ann Taylor

#8516 komcus: Nevystupuje v seriálu ani v knize, takže ne.

redaktor
5.7.2016 | 22:00:55
Wolfinator1

Vaše nejoblíbenější scéna v 6. serii ? Za mě rozhodně zvolení Jona králem, tam ty emoce stříkaly přímo :D , Jon jako pokorný bastard, nejlepší Lyana Mormont, Manderly a Glover jejich proslovy , hudba prostě nádhera, tuhle scénu už jsem si pustil nesčetněkrát + i pár reakcí na tuto scénu na youtube, je sranda jak ty lidi jásaj a volaj King in the North :D

#8520 YgritteTheWildling #8521 YgritteTheWildling #8522 Eddard1
5.7.2016 | 23:32:56
mr_bungle

#8513 komcus: House Mormont, House Hornwood, House Mazin, Svobodní, obr Wun Wun, cca 2 400 mužů, pak to zachránili rytíři z Údolí. :)

5.7.2016 | 23:41:29
YgritteTheWildling

#8518 Wolfinator1: U mně je to stejná scéna a ještě jak Rickon utíkal k Jonovi před Ramsaym :D

5.7.2016 | 23:51:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama