Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

tap

#8959 Badmaniak: Já bych pochopil, kdyby s tím nápadem přišel Davos a Tyrion se ho všema způsobama snažil rozmluvit, protože Cersei zná, ale Jon a ostatní by si nedali říct. OK, má to logiku. Ale aby ze všech postav právě Tyrion (!) navrhoval, že se dá Cersei věřit, to je neskutečná zoufalost.

14.8.2017 | 23:22:05
vintason

snad to není spoiler, je to jen info ohledně času – šestá epizoda by měla mít 71 minut, ta sedmá bude mít pravděpodobně 81 minut :) už se těším!

14.8.2017 | 23:58:13
blacken

#8958 tap: Přesně. Sice se tam toho víc děje, ale tyhle věci se mi víc a víc zdají jako úlet. Začíná to připomínat telenovelu. Chápu, že tok informací tam byl dost o ničem, když nebyli všichni pohromadě. Ale teď, když Brann i Arya ví tolik věcí a stejně to nedají nikomu vědět a jen tak kolem sebe krouží…

Vůbec jsem nepobrala to, že se Tyrion jen tak doplahočí do KL, jen kvůli pokecu, pak nějak záhadně najde Bronna a tak vůbec… a ještě k tomu to Cersei ví a nic neudělá. Stejně tak normálně, by se Tyrion schoval, kdyby viděl hlídku u Davose. Teď si tam nakráčí, jako by se nechumelilo? To jako fakt? (Chápu, že to celý bylo jen proto, aby se mohl mladej ukázat, jak umí kosit lidi, ale mohlo to být udělaný líp…)

A hlavně – když už jel Jon na sever na Zeď, tak se fakt nemohl na chvíli stavit na Zimohradu? Zvlášť, když ví, že je tam Brann s Aryou a oba by mohli mít informace?

#8965 FlyingElephant
15.8.2017 | 0:42:26
jose8

DD bohužel mění schopnosti některých postav, jak se jim to hodí. Jednou je Cersei naivní kráva, co si myslí, jak je chytrá jako Tywin a Tyrion ten stratég, kdo byl jeho otec. Potom je to zase naopak.

15.8.2017 | 0:54:55
FlyingElephant

#8963 blacken: Zastavit se na Zimohradu nemohli. Z Dračího kamene pluli lodí. Od moře je to blíž do Černého hradu. Zimohrad by představoval zajížďku.

#8985 blacken
15.8.2017 | 1:25:51
Dixiczek

Jon nejel na Cerny hrad ale na vychodni hlidku.

15.8.2017 | 7:04:36
Gitanedemone

Vie mi niekto pripomenúť, akú správu našla Arya u Malíčka?

#8970 Mr.Jasty
15.8.2017 | 8:08:46
spartakus2

seriál paráda ..jen nechápu průběh války, tak oni tvrdí ,že můžou dobýt hlavní město lanisterů vše rychle ukončit, ale místo toho je nechají povraždit písečné hady, nechají vyvraždit tu bábinu kde je nechají ukrást zlato, a potom místo aby zlikvidovali jejich armádu tak zničí všechny zásoby které potřebují sami, mají eunucha který má špiony všude i za mořem,ale nevšimli si ,že armáda lanisterů ,kterou na pláni nikde neschovají pochoduje na jejich spojence? a pomocí havranů mají informace hned ,

navíc draci můžou být výborný letecký průzkum obrovského území a nejsou, naivní Danaerys ..kde kdy viděl aby paraziti nemakačenka, šlechta chtěla spravedlnost, nebo pro všechny dobrou vládu? to je dost naivní ,otrokáři jsou zvyklí na otroky, i dnes, a spojovat se se zrůdami jako jsou lannisterové je to samé jako když indiáni věřili americkým bestiím ,daleko jednodušší je přece vymýtit rychle pomocí draků zlo lannistery a potom řešit sever , ale to by byl rychlý konec , i tak seriál , parádní,

15.8.2017 | 8:52:05
spartakus2

ještě je dojemné jak všichni pláčou nad zničením malé části armády lanisterů ,pláčou nad popravou těch dvou ,ale nikdo neplakal když lanisteři vyrabovali a povraždili lidi u hradu bábiny, a území hadů

15.8.2017 | 9:05:30
Mr.Jasty

#8967 Gitanedemone: V 1. sérii po uvěznění Neda byla Sansa přinucena napsat dopis adresovaný na Zimohrad, kde prohlašuje, že její otec je zrádce, který chtěl získat trůn pro sebe. U psaní toho dopisu byla Cersei, Malíček, Varys.

15.8.2017 | 9:59:21
kirmakX6on

já chci vidět sex mezi Daenerys a Johnem :-D Jestli se ti dva nedaj dohromady, tak dám na csfd seriálu odpad! :-D

15.8.2017 | 11:06:55
ori

#8942 Moor8: Bieli chodci na nič nečakajú, oni sa stratili, len Nočný kráľ si o nechce priznať.

webmaster
15.8.2017 | 12:16:42
jose8

http://imgur.com/6T9fBGw že by šli přímo do srdce severu

#8974 HeisterCz
15.8.2017 | 13:48:43
HeisterCz

#8973 jose8: že by tam, kde to všechno začalo?

#8975 jose8
15.8.2017 | 14:36:56
jose8

#8974 HeisterCz: Tak jsem to myslel :)

15.8.2017 | 15:50:03
Dorah

Zdravím, co myslíte že v budoucnu přinese linka Danny + Jon? Není docela možný, že i přes určitou pomoc na severu se bude pořád dožadovat vyjádření Jonovy loajality? Docela by se mi líbila scéna, kdy by ho chtěla Daenerys nechat popravit drakem, ale ten by na Jona díky jeho Targaryenský krvi nezaútočil. Celkově nejlepší konec by stejně byl, kdyby se sever prostě separoval od Sedmi království.. :)

#8978 m0rdred #8981 kirmakX6on #8982 kirmakX6on
15.8.2017 | 16:02:24
m0rdred

Zajímalo by mě, co dal Malíček tý služebný, co myslíte? Prvně mě napadla ingredience do kuchyně, ale asi to spíš byl nějaký peníz za nějakou službu?

15.8.2017 | 17:04:58
m0rdred

#8976 Dorah: Zdá se mi, že je do nějak až nějak moc zakoukaná, takže popravu drakem bych netipoval, nicméně pěkný náčrt linky, mě by se taky líbil ;) Jsem zvědavý, jak vyjde najevo J. pravý původ. Kdyby seriál skončil tak, že WW zničí celé království, asi bych byl taky s takovým koncem spokojený :) Občas si ríkám, co by udělal takový nálet tří draků na družinu WW, myslíte, že by ty draky mohli ve vzduchu sundat? Dračí oheň by je mohl zničit nebo se pletu?

15.8.2017 | 17:12:16
mrco1991

Historické ponaučenie: pokiaľ chceš prežiť vojnu, skoč do vody a plávaj na koniec brehu, je takmer isté, že prežiješ…

#8980 HeisterCz #8983 m0rdred
15.8.2017 | 18:36:52
15.8.2017 | 19:04:00


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama