Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

pajajs

#9000 HeisterCz: Protože tu mrtvolu, kterou přivedli za zeď na Černej hrad a s kterou bojoval Jon, proměnil WW, co stepoval za zdí. (y)

#9003 HeisterCz #9004 HeisterCz #9044 Evala
16.8.2017 | 21:14:18
blacken

Na jednu stranu mě tahle řada baví víc než předchozí, na druhou stranu to začíná být strašná slátanina. To jako fakt obětovali život x lidí, jednoho draka a málem tam všichni exli, aby mohli přesvědčit pár lidí o existenci bílých chodců? Když opomenu fakt, že by racionálně uvažujícímu člověku muselo být jasný, že to nedaj.

Sansa mě opět štve, skoro jsem doufala, že ji Arya odkrouhne. Ale Jon už zase málem zdechl, jen aby je všechny zachránil a holky se na hradě kočkujou.

16.8.2017 | 22:13:56
HeisterCz

#9001 pajajs: Jo vlastně, to sem zapomněl. Díky za připomenutí

16.8.2017 | 22:13:59
HeisterCz

#9001 pajajs: Jo vlastně, to sem zapomněl. Díky za připomenutí

16.8.2017 | 22:14:04
pajajs

Čekal jsem, že Dany udělá alespoň nějaký Darth Vaderovský „Noooooooooooo!“, jenže vona nasadí kamenou tvář a kouká jak buk. :D

16.8.2017 | 22:33:53
crazytunny

No ten první šok pro Dany že přišla o Viseriona, bude podle mě přebitej šokem až ho znovu uvidí a na hřbetě NK (otázkou je co bude flusat, oheň, led, šampaňský?) Ano NK měl Drogona jak na talíři, nehýbající se terč snadná kořist, ale možná chtěl ukázat jak moc je BADASS a sestřelil na 400m letícího kličkujícího Viseriona. Cersei se s balistama musí ještě hodně učit. No vidím to tak, že buď na konci nezůstane žádný drak, nebo jenom 1 a nedivil bych se kdyby Daenerys nakonec v boji Drogon + Dany vs Viserion+NK umřela. A logiku už v GoT od doby co je nevede Martin za ručičku nehledám, každá další epizoda je na tom hůře a hůře. Proč nejeli na koních, ale šli pěšky? Proč nerozbili led kolem sebe když zamrzl? Proč draci nezaútočili na NK? jak nekdo prezije jízdu v minus X stupních zmáchanej vodou a nezrzne? Proč se Benjen zbytečně obětoval? …atd.

#9008 kutas #9009 enzo_cz #9010 hardhome #9020 HeisterCz #9021 HeisterCz
16.8.2017 | 23:12:51
SMASH!

Už se těším na setkání Hory a Nočního krále ! :-) Jen škoda, že je Led roztaven na 2 kusy, moc by se hodil GC proti NK. :D

16.8.2017 | 23:37:53
kutas

pěkný díl až na ty časové posuny což v tomhle díle bylo už fakt moc přehnaný

tvorba ledu -VS- běžící Gendry, letící havran a letící draci

#9006 crazytunny: Jon měl o něco těžší podmínky pod vodou než Jaime ale jeho strýc má u mě BODY za správné načasování

teď už je to jasné NK bude na drakovi převážet nemrtvé přes zeď jako pořádný taktik :D

16.8.2017 | 23:44:18
enzo_cz

#9006 crazytunny: Napadá mě to samé, ale na prvním místě je to fantasy. A tam je možné vše, v dobrém i zlém :-)

16.8.2017 | 23:44:18
hardhome

#9006 crazytunny: staci ked „Night Viseryona“ trafia balisetou ktora bude mat hrot na ktorom bude dracie sklo a padne dole..(dufam)

16.8.2017 | 23:54:31
ferino94

Nechápem čoho sa boja, mocný Night King nedokázal dostať svoju armádu cez jazero takže cez stenu ich nedostane tiež. Ale teraz bez srandy, naozaj tam všetci čakali kým zamrzne jazero? :D Predtým skočili dole z kilometrovej skaly, postavili sa a utekali ďalej a teraz celá armáda aj s tým mocným králom čaká kým zamrzne voda :D

#9012 barahir #9025 montik
17.8.2017 | 0:09:22
barahir

#9011 ferino94: Krom toho, kdyby NK chtěl, tak tam přijde a voda mu zamrzne pod nohama.

čestný člen redakce
17.8.2017 | 0:17:30
jose8

Myslíte, že NK naschvál čekal na draky? Proč by tam jinak takhle čekal.

#9014 Arianus
17.8.2017 | 1:31:23
Arianus

#9013 jose8: Dle me proste cekal a uzival si jak tam zmrznou…casem…on cas ma, on si pocka… ;)

#9017 jose8 #9022 HeisterCz
17.8.2017 | 1:36:42
jose8

Jinak hlavní postavy maj prostě danej moment, kdy zemřou (ty, který zemřou), musí se k němu ale dojít.

17.8.2017 | 1:37:32
Deabest

Díl vcelku dost slušněj, konflikt mezi sestrami dával smysl a akce byla napínavá. Mě osobně zklamalo jen „probuzení“ draka, obvzláštní potom co ho sice nechali epicky spadnout do vody ale pak ho vcelku směsně tahali ven řetězama (btw kde se tam vzali?). Čekal jsem něco velkolepějšího ve stylu cca 1 min https://www.youtube.com/watch?…

#9018 Hed94
17.8.2017 | 1:49:38
jose8

#9014 Arianus: To mě ani nenapadlo. Ale zajimalo by mě, jakou vlastně NK má moc a schopnosti, ty hody by nehodil ani Železný.

17.8.2017 | 2:01:11
Hed94

#9016 Deabest: Tak tak… ty řetězy absolutně nedávají smysl… celou dobu se bojej vody a pak toto :D Arthas je bohužel jen jeden, ale je fakt škoda že se tím neinspirovali no… a nejen tím… i nějaké to pořádné brnění by ten Night King mohl mít.

17.8.2017 | 2:17:12
polo26

Jak to má vlastně Arya s těmi obličeji? Může si brát podobu pouze mrtvých?

17.8.2017 | 6:45:50
HeisterCz

#9006 crazytunny: Benjen myslím nemohl za Zed, kvůli tomu kouzlo, takže zdržel wighty, aby mohl Jon odjet. Já v tom logiku vidím.

#9024 montik
17.8.2017 | 7:44:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama