Game of Thrones (Hra o trůny) Den 126: Natáčení se vrací na Shane's Castle

Den 126: Natáčení se vrací na Shane's Castle

Den 126: Natáčení se vrací na Shane's Castle

Natáčení šesté řady seriálu Hra o trůny nekončí ani v prosinci. Nově jsme se dozvěděli, že se natáčecí štáb vrací na Shane's Castle.


13 0
2.12.2015

Začíná prosinec, zima se (skutečně) blíží a natáčení šesté řady Her o trůny stále nekončí. Zprávy z 1. prosince mluví o tom, že se natáčení vrátilo do lokace Shane's Castle, kde se již tento rok natáčelo v srpnu.

V srpnu tohle místo posloužilo pro natáčení scén z Baelorova septa v Králově přístavišti, kde byla v minulé řadě Cersei Lannister zatčena Vrabčáky. Také toto místo v minulých řadách sloužilo pro natáčení scén z krypt pod Zimohradem, které jsme viděli již několikrát.

Na Shane's Castle byli spatřeni herci, kteří ztvárňují postavy Qyburna a Pycelleho, proto zatím můžeme jen hádat, jakou scénu natáčeli. Jedno je ale jisté, nebude to poklidná scéna, protože tihle dva se zrovna v lásce nemají.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás