Game of Thrones (Hra o trůny) Tvůrci seriálu David Benioff a Dan Weiss mluví o sedmé sezóně

Tvůrci seriálu David Benioff a Dan Weiss mluví o sedmé sezóně

Tvůrci seriálu David Benioff a Dan Weiss mluví o sedmé sezóně

Dva týdny nás dělí od premiéry očekávané sedmé sezóny Hry o trůny. Dočkali jsme se dvou trailerů a několika várek fotografií, nyní se o sedmé sezóně rozhovořili tvůrci seriálu David Benioff a Dan Weiss.


23 1
2.7.2017

Rozhovor tvůrci poskytli pro magazín Entertainment Weekly, který nás zásobuje čerstvými informacemi o nejnovější sezóně Hry o trůny. V první odpovědi mluví David Benioff o tom, co ho na této sérii baví nejvíce.

Pro mě osobně to, že mohu vytvářet interakce mezi různými postavami, u nichž to roky nešlo. Je tu spoustu znovushledání a taky těch úplně prvních setkání, na která lidi hodně dlouho čekali.


(Shledají se Starkové v sedmé řadě?)

Herci už dříve prozradili, že tempo seriálu je tento rok rychlejší. Co na to říká Benioff?

Dlouhou dobu jsme mluvili o tom, že přichází válka. Válka je v podstatě tady. Takže je to spíše o tom vymyslet, jak to odvyprávět, aniž by to vypadalo, že spěcháme. Chceme, aby postavy dostály své důležitosti, a všechny postavy, které zůstaly, jsou více méně důležité, dokonce i ty, které začaly jako vedlejší.

Na to, zdali po výkonu režiséra Miguela Sapcochnika, který se postaral o poslední dvě epizody šesté série, cítí tlak, odpověděl Benioff:

Jasně, trumfnout ty dvě epizody je neuvěřitelně těžké. Miguel odvedl opravdu fantastickou práci, všichni se v těch epizodách překonali.

A jak to bude s akcí v sedmé sezóně? Bude sedmá spíše přípravou na více akční finálovou osmou sezónu? Opět Benioffova odpověď:

Když jsme o předposlední sezóně přemýšleli, řekli jsme si, že před finální sezónou bude méně akce a více rozhovorů. Na tom jsme se dohodli a když jsme začali plánovat sedmou sezónu, začali jsme si uvědomovat všechny ty konflikty, které se stanou.

Režisér Weiss k této odpovědi dodává, že když předali scénář producentovi Berniemu Caulfieldovi, tak jeho reakce byla takováto: „Co to, sakra? Tohle nebude pohodička.“

(Zdá se, že se původní plány změnily)

Redaktor dále shledal za zajímavé, že někteří představitelé hlavních postav tvrdí, že pracují víc než kdy jindy a že na place tráví více času, i přes menší počet epizod. Odpovídá Weiss:

Když zabijete dostatek lidí, když zabijete několik desítek postav, tak postavy, které zůstanou, musí mít mnohem větší dramatickou váhu. Začnou se křížit cesty postav, které se nikdy před tím nepotkaly. A v každém příběhu se spojuje stále více a více hlavních postav, víc než kdykoliv předtím. Od chvíle, co Tyrion překročil Úzké moře a potkal Dany, je to základní směr, kterým se seriál ubírá.

Pro jaké postavy by si tvůrci přáli napsat scénu? „Podle mě by byla sranda psát scénu Tyriona s Drogonem,“ vyjádřil se Weiss a Benioff dodal: „Jo, Tyrion a Drogon by byli zajímaví. Myslím, že by se nakonec měli rádi.“

A co draci? Jak mocní letos budou? Odpovědi se opět ujal David Benioff:

Před čtyřmi nebo pěti lety jsme se zeptali Joe Bauera, našeho šéfa vizuálních efektů, zdali by nám mohl ukázat koncept od třetí sezóny do jejich plné velikosti. Bylo to vážně neuvěřitelné, protože vyrostli do ohromných rozměrů. Říkali jsme si, že bude strašně těžké natáčet je v takové velikosti. Tento rok konečně nejsou děti a to každou scénu dělá více komplikovanou. Když se díváme na věci od týmu vizuálních efektů, nikdy z toho nemůžeme odtrhnout oči. Štve mě, že hodně lidí seriál sleduje na telefonech, protože si tak neužijí veškerou tu nádheru.

(Drogon opravdu povyrostl)

A největší výzva letošního natáčení? První odpovídá Benioff, druhá odpověď patří Weissovi:

Bylo to poprvé, co jsme točili dvě bitvy najednou v různých zemích (Španělsko a Severní Irsko). Byl to velmi náročný měsíc, ale zvládli jsme ho.

Práce na dracích byla letos mnohonásobně větší. Normálně jsme mívali jedno plátno. Tentokrát jsme najednou použili čtyři zelené VFX stage. Na těch scénách jsme trávili hodně času.

K závěru rozhovoru redaktor odbočil k románku Brienne a Tormunda. Dočkáme se jejich „hrátek“ letos o něco více? Weiss hovořil o tom, že scéna, kde se Tormund úchylným pohledem podíval na Brienne, nebyla vůbec ve scénáři, něco tak vtipného ani napsat nejde. K Weissově odpovědi ale Benioff přihodil zajímavou odpověď:

Což náš podnítilo k tomu, že jednoho z nich musíme zabít, protože v tomto seriálu nemůže být žádný šťastný konec nebo romantické spojení. Nepovíme vám ale, který z nich to bude.

Konec rozhovoru směroval k finálové sezóně, která je ve fázi příprav scénáře. A jak to s ním vypadá? „Je to skoro hotové. I když bych neměl říkat ‚skoro‘,“ prohlásil Benioff. A co se týká premiéry finálové sezóny, protože jak jsme psali v tomto článku, nejspíše se jí dočkáme v roce 2019, tak k tomu tvůrci nemohou zatím moc povědět, protože sami netuší: „Upřímně ještě nevíme. Hodně se o tom mluvilo, ale je na to ještě brzo,“ přiznal Benioff.

Foto: HBO

Diskuze /77

Locker.

,,Když jsme o předposlední sezóně přemýšleli, řekli jsme si, že před finální sezónou bude méně akce a více rozhovorů." … Nic proti rozhovorům..když budou dávat smysl, tak proč ne. Ale celá 6. sezóna se nesla v duchu natahování a de facto žádného posunu dějových linek, když nepočítám poslední 2 epizody, kde pak došlo nuceně ke všemu najednou. Jestli bude v této okleštěné sezóně vyprávět Tyrion 20 minut vtip a Daenerys bude dalších 20 minut blekotat nějaké nesmysly o tom, jak všechny zničí, tak by veřejný lynč D&D vážně nebyl na škodu…

2.7.2017 | 17:09:47
Stardos

Pokud zabijou Tormunda nebp Brienne, pro jistotu ať zabijou Jona či Dany

2.7.2017 | 17:27:12
Locker.

Stejně si myslím, že by nějaký světový filantrop měl vrazit své jmění do kompletního předělání 6. sezóny…v zájmu záchrany tak skvělého konceptu.

#4 BixB
2.7.2017 | 17:36:33
BixB

#3 Locker.: 5. raději taky. Ale myslím, že proslovy od Daenerys se už jistojistě nezmění a budeme si je muset poslechnout, abych náhodou nezapomněli, že chce zničit jakési kolo.

#24 Trepy
2.7.2017 | 17:45:11
BixB

Jinak těším se, zda to nebyla jen taková zpráva, aby se o ní mluvilo, nebo vážně prozradili, že Tormund nebo Brienne umře. Třeba nezemře ani jeden, nebo můžou klidně oba, jsem zvědavý.

#6 Locker.
2.7.2017 | 17:52:20
Locker.

#5 BixB: Románek mezi Tormundem a Brienne je jen důkazem, že se tvůrci přizpůsobují hloupému masovému fandovi kvůli většímu zisku…neboli, že přizpůsobují dílo poptávce…

#7 BixB
2.7.2017 | 17:55:22
BixB

#6 Locker.: Je to tak. A podle jedné fotky ze 7. série v tom budou pokračovat.

2.7.2017 | 17:58:16
Pavlík24

Nevím na co si stěžujete GoT jede tak jak má.To že vám to příjde natahované se vám zdá jen proto, že vás to nebaví.Já si užívám každou minutu.A knihy nečtu protože sem si vybral seriál, obojí sledovat nelze.

#9 Locker.
2.7.2017 | 18:11:46
Locker.

#8 Pavlík24: ,,GoT jede tak jak má" … to zavání těžkým determinismem…GoT jede tak, jak se zrovna tupí fandové vyspí, a co si zamanou, že by se jim líbilo (např. nelogický románek mezi Jonem a Daenerys).

,,Já si užívám každou minutu." .. Toto je právě příklad tupého masového fandy…i kdyby mu naservírovali hovno, tak si ho bude užívat každou minutu zkrátka jen z principu a lenosti u čehokoliv přemýšlet…

#12 Saki #17 Rafan
2.7.2017 | 18:16:32
BixB

Ale mě ta natahovanost z rozhovorů nevadí, bylo by to zvláštní, kdyby předtím konverzace byly, a najednou by od toho upustili. Akorát onen obsah občas pokulhává na úkor kvality. Tak napjatou atmosféru, jako když Eddard Stark mluvil s Jaime Lannisterem, už tu prostě nenacházím. Ale proti gustu žádný dišputát. :)

#11 Locker.
2.7.2017 | 18:16:56
Locker.

#10 BixB: Podobnou atmosféru jsem v 6. sezóně shledal pouze v rozhovoru Sama se svým otcem…toho považuji za největší úspěch zmíněné řady…famózně napsaná i zahraná postava, kterou doufám ještě uvidíme…

2.7.2017 | 18:32:32
Saki

#9 Locker.: Co ti na tom románku přesně příjde nelogické?

#13 Stardos
2.7.2017 | 18:32:59
Stardos

#12 Saki: Kdyby tam nějaký románek vůbec byl. Locker má zase velká slova, zvlášť když tento článek vyvrátil jeho teorie, které byly plné akce

#15 Saki
2.7.2017 | 18:45:50
enalanCZ

Hlavně, ať nic nenatahují, natahování bylo poslední série již dost. Hlavně ať neztratíme Tormunda :-D

redaktor
2.7.2017 | 18:50:05
Saki

#13 Stardos: tak psal „že by se jim líbilo“, tak předpokládám, že si je vědom, že tam žádný románek zatím nebyl :D Jen mě zajímá, proč se mu to nezamlouvá :) Jakože jasně, nic nebylo v seriálu, ani v knihách a románek mezi nimi, je jen fanouškovská teorie odvozena od různých věcí (jako ve snu modrá zimní růže vyrustající ze zdi, to že po třetí Dany vyjede do války pro lásku, bla bla bla), ale pokud ji tam fanoušci vidí, tu teorii D+J, a tak jako obvykle se fanouškovská teorie potvrdí, tak to přece neznamená, že to je něco, co si fanoušci jako loupé ovce vymysleli, a tvůrci tam dali kvůli nim, ale je to něco, co GRRM měl v plánu už dříve…

2.7.2017 | 18:51:14
Kumbál

Tormund nesmí umřít… vzdyt je to jedna z nejlepsích postav

#20 ori
2.7.2017 | 18:56:52
Rafan

#9 Locker.: Vy jste takový samozvaný kritik. Víte co se říká o kriticích? Vykládají o tom, jak by to udělali lépe kdyby to uměli. Co svět světem stojí, platí pravda, že se nezavděčíš všem. To co by se líbilo vám, by tu zřejmě strhal někdo jiný, jako totální zhovadilost.

2.7.2017 | 19:44:57
SaDiablo

Tak to musi umrit Tormund.

2.7.2017 | 19:49:58
Phoenix CZ

Proč by měl Tormund žít? Je to nedůležitá postava, která umí jen sekat do lidí a řvát u toho jak střelený býk. Brienne je místo toho urozená, zná se s velmi vlivnými lidmi, například s Jaimem, takže je blbost aby umírala tahle postava, která může mít v budoucnosti velký vliv. Na proti tomu smrt divokého barbara nikomu neuškodí. Takže fakt nechápu vaše komentáře.

#21 Locker. #36 rockysiburger
2.7.2017 | 20:06:48
ori

#16 Kumbál: tých bolo…

2.7.2017 | 20:06:58
Locker.

#19 Phoenix CZ: To je oč tu běží a o čem píši…Tormund je nedůležitý póvl a pěšák, ale kvůli infantilním fandům prostě přežije…tím současně netvrdím, že by měla nutně Brienne přežít…smrt by měla rovnoměrně sahat na každého, ale to by D&D nesměli být tak posraní…

2.7.2017 | 20:08:59
hyena

dufam ze konecne bude fajt cersei vs brien o jamieho

#23 Locker.
2.7.2017 | 20:14:23
Locker.

#22 hyena: Nebude. Brienne se už s nimi nikdy neuvidí.

2.7.2017 | 20:15:07
Trepy

#4 BixB: „že chce zničit jakési kolo.“ :D

2.7.2017 | 20:22:32
Argetlam Královrah

Chci původního Lockera, se kterým byla sranda, který měl spoustu šílených teorií a nevykecával tady o ničem. Jestli jsem měl nějaké pochybnosti, že jsi opravdu původní Locker, tak teď je nemám – nejsi!

#26 Locker.
2.7.2017 | 20:25:36
Locker.

#25 Argetlam Královrah: Jsem. Je mi líto. Když si najdeš a projedeš staré diskuze, tak poznáš, že je vše při starém…

2.7.2017 | 20:42:16
Satanec

Myslím si, že nezemře ani Tormund, ani Brienne a oni pouze lakujou. Ale kéžby to byla Brienne, ta proradná ču*bka zabila Stannise :(

#28 Locker. #30 Locker2 #41 Trepy
2.7.2017 | 20:51:43
Locker.

#27 Satanec:

Nezabila

2.7.2017 | 20:55:05
Locker2

Jsem velice rád, že mé příspěvky a teorie, které jsem zde psal, se ukázaly býti pravdivé, a přilákalo to pár individuí, která se snaží pomocí vlastních vymyšlených teorií hrát na mě.

A též chci upozornit, abyste se přepečlivě připravili na smrt Tormunda Obrozhouby již ve druhém dílu.

2.7.2017 | 21:03:39
Locker2

#27 Satanec: Zklamu. Někdo z nich opravdu zemře.. A ne, není to..

2.7.2017 | 21:04:56
Arrow123

A jéjé ono ich je viac :/

#32 Locker. #37 Locker2
2.7.2017 | 21:05:41
Locker.

#31 Arrow123: Pravopis nic moc, ale aspoň má hezký obrázek..

#34 Locker2
2.7.2017 | 21:08:53
Locker2

Autoři šikovně kličkují, a je jasné, a teď už i nevyhnutelné, že Jon zemře rukou Daenerys Targaryen. Dále se také dozvíme, a to přímo z úst Nespoutané, za bouře zrozené coury, že ona sama zabila obávaného khala Droga. Pečlivě si promyslela, že není nic lepšího, než velet armádě hloupých, lehce ovladatelných Dothraků. Jsem rád, že další série začíná, a s tím i má přítomnost zde…

#35 Locker.
2.7.2017 | 21:11:33
Locker2

#32 Locker.: Pokud ti tak vadí můj pravopis, tak si na mě nehraj. Pak to neberu jinak, než že mě obdivuješ. Ale jsem rád, že jsem tě svým příchodem ( tím i tvým udáním) dokázal překvapit natolik, že se vezeš po mém pravopisu.

Valar Dohaeris

2.7.2017 | 21:16:14
Locker.

#33 Locker2: Celé špatně. Vidím, že pomalu nastává čas, kdy sem budu muset hodit popis první epizody 7. sezóny…

2.7.2017 | 21:16:31
rockysiburger

#19 Phoenix CZ: Tormund je vůdce divokých. Stojí za ním daleko početnější skupina než za Brien, která je zase pro spoustu lidí trapná, protože střídá své pány jako ponožky. Takže Tormund není vůbec nedůležitá postava a má smysl, protože jde od začátku za jedním cílem … Ano seká do lidí a je agresor, ale je to je povaha a proto ho spoustu lidí miluje. Brien je důležitá, protože je to dobrá válečnice a má meč z valyrijské ocele. Tím to končí.

2.7.2017 | 21:17:14
Locker2

#31 Arrow123: Je, a i vždy byl jen a jen jeden. Bohužel ten se tu pohybuje pouze v období, kdy je vydávána nová série. A tak tu stojím!!!

2.7.2017 | 21:19:00
shootx

Dalo se to čekat. Umře Brienne. V traileru běžící Jamie se v bitvě rozhoduje koho zachrání. Cersei umírá a jamie běží na koni k briene ale nestíhá a Brien mu umírá v náručí. Sklamany jamie veme osud do hrsti a udělá politický tah svatbu s Denerys.

#40 Locker2 #41 Trepy
2.7.2017 | 21:21:03
Robinson

Podle uniklých fotek a vyjádření samotných autorů, je ten, koho Jon na konci zapíchne…

Stannis…

A Jamie se rozbíhá na…

Cersei na drakovi, která drží Dany kolem pasu a na mořském koníkovi za nimi připlouvá Jon, který zabodne Cersei, vyspí se s Dany a oba obětují Drogona, čímž vyvolají pána cibule a z toho vzejde ten pravý noční král..

Baví mě ten troll lockera a banda nechápavých idiotů.

#41 Trepy
2.7.2017 | 21:23:42
Locker2

#38 shootx: Zemře Tormund, a to rukou Sandora Cleganea, zvaného Ohaře. Ten se jako nový Lord Velitel na Zdi zapřísáhne, že s žádným Divokým nikdy za jeden provaz táhnout nebude.

2.7.2017 | 21:27:11
Trepy

#38 shootx: Nesnáším tě víc než Lockery.
#39 Robinson: Tohle už je moc.
#27 Satanec: Nebuď nasranej na Brienne, ale na D&D, kteří zkurvili jeho charakter a nechali ho zabít rukou Brienne na přání fanoušků Dany aneb Danyfaggotů.

#43 Locker.
2.7.2017 | 21:29:34
Trepy

Danyfaggoti se poserou až se z ní stane Mad Queen :) A Stannis neboj, George R. R. Martin tě zachrání!

#44 Locker2
2.7.2017 | 21:30:47
Locker.

#41 Trepy: Tzv. Danyfaggot v podstatě odpovídá mé definici tupého masového fandy, o kterém jsem psal výše…

2.7.2017 | 21:33:03
Locker2

#42 Trepy: Bude z ní Šílená královná, to ano..Ale ne příliš dlouho.

2.7.2017 | 21:33:28
Phoenix CZ

Lidi počkejte !!!! Co to tu čtu?! Stannis žije? To je vtip, záměrně šířená dezinformace nebo to je jako real? Nevidím důvod proč by ho kvůli Renlymu měla nechat ušetřit, když toho homouše tak moc zbožňovala.

#46 Locker.
2.7.2017 | 21:38:34
Locker.

#45 Phoenix CZ:

Dávno potvrzený spoiler…ale s Renlym to nemá co dělat…prostě ho nechala, aby pomalu umíral, ale mezitím jej zachránil Benjen Stark…

#47 Locker2 #48 mima33 #50 Trepy
2.7.2017 | 21:44:58
Locker2

#46 Locker.: :D Zachránil Benjen Stark :D

2.7.2017 | 21:57:28
mima33

#46 Locker.: Dávno potvrdený spoiler? A kto konkrétne ho potvrdil a kedy?

#49 Kometa
2.7.2017 | 22:03:43
Kometa

#48 mima33: on sám,je to vocas… :D

2.7.2017 | 22:09:49
Trepy

#46 Locker.: „Dávno potvrzený spoiler“ Já tady fakt chčiju smíchy :D A prej Benjen :D S tím Danyfaggotem souhlasím.

2.7.2017 | 22:13:12
shootx

Jamie uzavře alianci lenistrove a targarieni. Aby měli šanci bojovat proti malickovi a sanse kteří az zničí zeď projedou hrát hry o trůn proti varisovi a tyrionovi

#53 Arrow123
2.7.2017 | 22:21:43
Locker2

Teď to vypadá jako válka žen ( Daenerys, Yara, Ellaria, Cersei, Olenna, Sansa), je nad slunce jasné, že to bude válka mezi muži v pozadí – a to třema – Davosem, Petyrem a Varysem.

2.7.2017 | 22:26:47
Arrow123

#51 shootx: Nie. Jon a Daenerys potom čo porazia Cersei s Jaimem uzavrú spojenectvo proti Night Kingovi (v skutočnosti Rhaegar Targaryen), ktorý si prišiel po svoj trón spolu s armádou mrtvých :)

2.7.2017 | 22:26:48
Batiatus

Zaujímavá to diskusia :

#55 Batiatus #60 Stardos
2.7.2017 | 22:27:09
2.7.2017 | 22:27:42
Locker.

Do neoficiálního vydání epizody 7×01 zbývá: 04:06:32:55.

#57 Knell #58 shootx
2.7.2017 | 22:37:18
Knell

#56 Locker.: Jasné moj…

2.7.2017 | 22:52:47
shootx

#56 Locker.: do neoficiálního překladu titulek zbývá 03:22:22:25

2.7.2017 | 23:09:52
Hory11

NEvim ktery Locker pise vetsi sra… ale ty jejich teorie jsou bozi :D Takhle jsem se dlouho nezasmal. Skoda ze ani 1% jejich splasenych teorii nevyjde bylo by to zajimave. Ale asponb pobavej na noc. Clovek by nemel jit spat smutny a staci si precist ty jejich vejsplechty a hned je lepe :)

#63 Locker.
2.7.2017 | 23:48:01
Stardos

#54 Batiatus: Tak když už nikoho jeho teorie neberou, musel si udělat druhý účwt s kterým zde bude diskutovat. :D

#61 Batiatus
2.7.2017 | 23:52:39
Batiatus

#60 Stardos: Ale ako tak pozerám, tak nie je jediný čo sa rozhodol písať blbiny :D

3.7.2017 | 0:09:18
Fat Tony

Lol, hejterské doupě :D GoT je excelentný seriál a 6. seriá bola druhaá najlepšia hneď po 4tej. Najlepšie 3 epizódy sú k tomu z 5. a 6. série (Hardhome, Battle of Bastards, Winds of Winter).

#63 Locker. #67 Trepy
3.7.2017 | 7:41:02
Locker.

#59 Hory11: Jediný původní Locker jsem a budu vždy já (poznáte to i dle stylu psaní)…rozhodl jsem se, že se na 7. sezónu dívat nebudu a raději napíši svoji vlastní…

#62 Fat Tony: Ne.

#64 Locker2 #67 Trepy #68 Batiatus
3.7.2017 | 8:22:49
Locker2

#63 Locker.: Že budeš psát vše profesorsky a spisovně.. to z tebe vážně neudělá mé druhé já…

3.7.2017 | 9:27:17
EmporioDrago

Tato diskuze me hodne bavi – Locker a jeho alterego :o) Ohledne umrti, at umiraji i dalsi postavy. Mam par oblibenych a par ne. Ale umirali na zacatku, at umiraji i dale. Pak ten serial (a kniha) stoji opravdu za to. Je to cele o tom, ze na zacatku se jevi jeden rod jako hlavni a mozna i kladny, prijde nenadala smrt a ejhle, vsechno jsou to jen casti celeho pribehu, z vlastniho pohledu kazda postava dela ve svych ocich to spravne a prichazeji nenadale zvraty a u nekterych dejovych linek nebo postav mi to zacina chybet. Prave ze ty zvraty, smrt oblibene postavy, dodava serialu hodnotu navic.

#67 Trepy
3.7.2017 | 12:08:39
Argetlam Královrah

Proboha… oni jsou dva. To je o dva víc než je potřeba. :D

3.7.2017 | 13:02:20
Trepy

#65 EmporioDrago: Přesně tak.
#62 Fat Tony: V žádným případě.
#63 Locker.: Nevěřím ti, že se na to nepodíváš ;)

3.7.2017 | 13:23:01
Batiatus

#63 Locker.: Nebudeš sa dívať na siedmu sezónu aby si nevidel ako tvoje teórie nevychádzajú alebo nám len klameš že sa na ňu nebudeš dívať aby sme neboli v domnení že sa na ňu diváš a sleduješ ako ani jedna tvoja teória nevychádza však? Prikláňam sa k druhej možnosti.

#69 Rafan
3.7.2017 | 13:30:12
Rafan

#68 Batiatus: Klídek, ten se práskne tím, že tu začne jednotlivé díly strhávat. Bude to silnější než on :-).

#70 Batiatus
3.7.2017 | 14:28:29
Batiatus

#69 Rafan: Minule tu začal niakym uživateľom písať že možno majú psychycké problémy alebo niečo také že ak tak tak má kamaráta psychológa a že mu majú ako tomu Lockerovi písať do správ ohľadom toho psychológa aby to poriešili a keď som mu napísal tak mi neodpísal ani slovo :D Asi žiadneho kamárata psychológa nemá no :/

3.7.2017 | 14:48:41
Locker2

Prosil bych, abyste Lockera s tečkou za jménem vůbec nedávali do souvislostí s pravým a jediným Lockerem. Tento se pouze přiživuje na jméně druhých a je dobře, že ho tu veřejně lynčujete. HANBA!

#72 Trepy
3.7.2017 | 15:05:33
Trepy

#71 Locker2: Všichni víme, že fake Locker jsi ty.

#73 Locker2 #74 Locker2
3.7.2017 | 16:45:51
Locker2

#72 Trepy: A co ještě víte? Že Stannis žije, Malíček je Azor Ahai, nebo jiné teorie, které si tu fake Locker vymyslel, i přesto že se naprosto překrývají s ideami původního Lockera? Též byste také mohli vědět, že pravý Locker se zde pohyboval pouze v období nových sérií. Jak mi tedy vysvětlíte jeho celoroční příspívání zde? Nebo jste tu nový a původního Lockera jste nezažil?

3.7.2017 | 17:06:40
Locker2

#72 Trepy: A hlavně,myslí si, že když bude své teorie psát pod úplně každý článek ( i pod který se to nehodí), myslí si že mu to přidá na věrnosti… Smutné že mu na to lidé tak snadno skočí…

#75 Trepy
3.7.2017 | 17:16:55
Trepy

#74 Locker2: On tu nepsal celý rok, ale začal před pár týdny ;) Starého Lockera znám moc dobře.

3.7.2017 | 17:47:49
Zmiaz

Boze, cele tri roky se snazim preskakovat vsechny absurdne nudne teorie Lockera a nijak na ne nereagovat… a ted zjistuji, ze se tu zacinaji mnozit??? Je vidno, ze trollove jsou tu dobre krmene… bohuzel :/

3.7.2017 | 22:03:06
konikCZ

Locker se rozdvojil! Teď tu bude dvakrát tolik scestných a naprosto praštěných teorií. „Fakt se těším.“

9.7.2017 | 19:01:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás