Game of Thrones (Hra o trůny) Orell

Orell

Orell

Měnič divokých.

Sezóny 1
2013 - 2013

Orell je měnič, což je člověk, který má schopnost převtělovat se do jiných zvířat či lidí. Díky této vlastnosti je Orell velmi platným členem armády Manceho Nájezdníka, protože se nejčastěji převtěluje do orla, který slouží jako výborný průzkumník.

Orell se narodil v oblasti na sever od Zdi, proto patří mezi divoké, kteří začali sloužit Mancemu. Orellovu minulost příliš neznáme, jen víme to, že byl dlouhou dobu zamilován do Ygritte, kterou ale nikdy nezískal pro sebe.


Zřejmě se nedá Orell považovat za nějak dobrého bojovníka, protože jeho hlavní prioritou je průzkum neznámých končin. Také umí přelézt Zeď.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Mance Nájezdník se jde zeptat Orella, co díky svým schopnostem viděl, a Orell mu odpovídá, že byl na Pěsti Prvních mužů, kde viděl mrtvé členy Noční hlídky. Celá skupina se poté přesune na Pěst Prvních mužů, kde najdou jen mrtvé koně. Mance se rozhodne vyslat skupinu, která přeleze Zeď a zaútočí z druhé strany na Černý hrad.

Cestou ke Zdi začíná Orell podezírat Jona Sněha, že je stále vránou a že jen předstírá svou loajalitu k Mancemu. Také se dozvíme, že Orell na Jona žárlí, protože má Ygritte, kterou Orell vždycky chtěl. Když lezou přes Zeď, tak se strhne lavina a Orell na Tormunda křičí, ať přestřihnou zbytek lana, kde je Jon a Ygritte, kteří jsou příliš těžcí. Když to Orell udělá, tak se Ygritte s Jonem tak tak zachrání.

Na druhé straně Zdi se začne Orell s Jonem ještě více hádat. Poté, co přepadnou stáje s koňmi, Orell navrhne, ať Jon ukáže svou loajalitu a zabije chovatele koní. Jon to ale nezvládne a Orell řekne Tormundovi, že už dlouho pochyboval o jeho loajalitě. Strhne se bitka, kde Jon zabije Orella. Orell se ve chvíli své smrti převtělí do orla, který zaútočí na Jona. Jon se dokáže ubránit a ujíždí pryč. Orell tak stále žije, ale je převtělený v orlovi.

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Trepy

Jedinej inteligetní wildling, co věděl, co je Jon zač? :D

3.7.2016 | 2:17:04
Socirel

Byla to taková osina v zadku.

24.5.2016 | 10:33:56
scroller

Varoval svojí skupinu před Sněhem, nikdo ho neposlouchal. A kdyby přitom nebyl takovej mamlas tak dostane plný počet

3.4.2016 | 16:52:36
jajush

Divnej. A to mi nedošlo, že žije jako orel!

15.7.2014 | 20:57:10

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás