Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Lorelai Gilmore

Lorelai Gilmore

Lorelai Gilmore

Lorelai Gilmorová je svobodná matka, která vychovává dceru Rory podle svých nekonvenčních pravidel. Často se ráda nechává unášet fantazií a při konverzaci střílí jednu hlášku za druhou. Svoji filmovou vášeň dokáže překonat snad jenom fanatickou závislostí na extra silné kávě. A ačkoliv její chování se může občas zdát lehkovážné až nezodpovědné, pravda je kolikrát docela jinde. Lorelai je velice vstřícná a chápavá žena, jež je schopná obětovat cokoliv, aby učinila své blízké šťastnými. A to platí dvojnásob u Rory, na které jí záleží víc než na sobě samé.

Sezóny 8
2000 - 2016


První série

Lorelai vede poklidný život ve Stars Hollow. Je obklopena přáteli a sama je velice úspěšná žena, která vede hotel Nezávislost. Jednoho dne se však mnohé změní, když její dceři Rory přijde dopis z Chiltonu. Byla přijata ke studiu na soukromé univerzitě. A právě tam se Lorelai setká s profesorem Maxem Madinou. Oba si padnou do oka a brzy to mezi nimi začne jiskřit. A ačkoliv se Lorelai snaží svoji dceru ochránit a nepřeje si, aby věděla o tomhle románku, stane se pravý opak.

Po malé aféře během Dne rodičů vše vyjde najevo a Max je nucen se s Lorelai rozejít. Ta jeho rozhodnutí víceméně chápe, snaží se na něj zapomenout a chvíli se jí to i daří. Do Stars Hollow se zcela nečekaně vrátí Christopher, otec Rory. V jeho náručí Lorelai podlehne a nechá se z přemíry nostalgie svést k milostnému úletu. Sama však moc dobře ví, že by jejich vztah neměl budoucnost. Odmítne Christopherovu nabídku k sňatku a raději zůstane sama s Rory.


Do jejího života ale brzy nato zasáhne návrat Rachel. Ta kdysi bývala Lukovou přítelkyní a nyní se vrátila z dlouhých cest, což by Lorelai nemuselo vůbec vadit. Ta ovšem na Rachel zjevně žárlí, čehož si všimnou i někteří obyvatelé Stars Hollow. Lorelai se však v myšlenkách stále zaobírá Maxem Madinou. I přes veškerou snahu na něj nedokáže zapomenout, a proto se rozhodne ho navštívit. Její iniciativa se nakonec ukáže jako správné rozhodnutí.

Pomalu ale jistě se jim podaří obnovit jejich staronový vztah. A když už se Lorelai zdá, že ji nemůže nic překvapit, objeví se Luke, který se nechtěně stane příčinou první hádky mezi ní a Maxem. Lorelai je z toho zmatená, protože nikdy by nic takového neočekávala. Obzvlášť Maxovu žádost o ruku, jež si docela nešikovně načasoval. Avšak s druhým pokusem o sňatek přijde jedno velké kopretinové překvapení. Přesně takové, které si Lorelai vysnila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tesik17

Hrozná

23.6.2017 | 12:00:26
Bedzinek

Dokonalá ! :)

5.12.2016 | 13:39:07
bucekmiroslavgo

perfektní

22.11.2016 | 16:07:52
makishek

<3

webmaster
30.10.2016 | 16:37:12
EmmaSparks

Co dodat, asi každý by chtěl mít takovou Lorelai za maminu :)

30.10.2016 | 9:51:17
anicka.nah

Tohle by měl být rodičovský vzor :D

26.10.2016 | 0:08:58
harleyka

Top top :)

23.10.2016 | 20:42:29

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny