Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 211×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

S08E02: A Year in the Life: Spring

S08E02: A Year in the Life: Spring

Lorelai chodí s Emily k terapeutce na pravidelná sezení, kde se většinou jenom hádají. Rory a Paris se vrací na Chilton na sraz absolventů, Rory zároveň nemůže najít práci a uvědomuje si, že jí začíná trochu vadit stav jejích milostného života. Emily se rozhodne, že pomůže Lukovi rozšířit jeho bistro tak, jak si to přál Richard.

sk
25.11.2016
1 hodina 30 minut

Český název: Rok v životě: Jaro (neoficiální)
Scénář: Daniel Palladino
Režie: Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino (nepotvrzeno)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Takovou „terapeutku“ bych mohla zfleku dělat i já, podle mě byla úplně k ničemu, sice milá, ale vůbec s ničím jim neporadila; a za tohle někdo bere těžký prachy. :D Rory je teda hodně rozlítaná, a co že se chová nedospěle? Já se taky někdy cítím asi jako ona, sice jsem o něco mladší, ale chápu. A jak se pohádala s tou ženskou na konci – boží, kdo z nás někdy nechtěl takhle seřvat náboráře po tom, co naslibuje hory doly? Proč Lorelai Lukovi lže ohledně terapie s matkou a proč Luke nepošle Emily do zadnice s tím franchisingem? Je to moc velký dobrák. Kirk a jeho film super, o něco vtipnější než jeho první film. :D Barvy se mi tentokráte moc líbily, asi to je fakt podle ročního období. Jen by mohlo být víc typické hudby. 90 %

6.3.2023 | 18:53:50
BizarníBibliofil

Konecne stare Gilmorky :) Ja jsem spokojena.. po rozpacitem prvnim dile, uz se vsechno rozbehlo a muzu si v klidu vychutnavat dej..

23.9.2018 | 8:51:57
SaDiablo

Fascinuje mě, jak někteří ti herci vypadají úplně stejně, ale úplně (Taylor, Babette, ředitel). Jinak mě mrzí, že tohle nebude mít celou sérii, protože takhle něco působí divně hlavně proto, že to nedostane tolik prostoru, kolik by zasloužilo, plus potenciál tam pořád je (až na Rory a její vztahový „problémy“)…

24.2.2018 | 18:43:49
3Katka3

Pořád člověk čeká, zda se někde něco uděje. Je to pěkné, vtip a má to říz. Ale na to, že to jsou jen čtyři díly, tak se opravdu nic moc neděje.

9.12.2016 | 12:31:02
tomasmachalekkkk

No stále to není to pravé ořechové jak je známe Ale i tak lepší než pevní díl.Stále nechápu ty její vztahové situaci…je to hodně divné

9.12.2016 | 9:34:05
Andie24

Já je prostě zbožňuji :D. Bála jsem se, že mě ty negativní komentáře, hodnocení odradí a že mě nebudou Gilmorky bavit, ale baví. Některé scéný mi přijdou zbytečně dlouhé, některé možnái zbytečné a přijde mi to trošku jiné, styl natáčení apod a asi bych brala spíš znovu třeba 20 dílů, než 4 po hodině a půl, ale i přesto všechno se mi to líbí, dostává mě to opět do jejich atmošky a miluji je!! Kirk je prostě král :D bez něho by to nebylo ono. Emily pořád stejná, a vlastně vše je tam stejné, jen Rory je trochu zmatená, tak snad se to u ní zlepší :)

8.12.2016 | 21:46:51
GutaGuta1

Mám je prostě ráda. :-)

3.12.2016 | 22:58:34
DamianaFrey

Emily a Luke – TOP :) Rory je zvláštna… Logan potešil. Ostatne ako vždy :) :)

30.11.2016 | 20:32:38
Catwoman007

Lepší než první díl, ale pořád je to takové těžkopádné. Chybí mi tam hudební podkres typický pro Gimorky. Ta situace kolem Rory a její vztahy mi přijdou úplně na hlavu, její práce nepráce a vztah s Loganem, jak kdyby to ani nebyla ona.

30.11.2016 | 18:41:18
Cinkitoo

Daleko lepší, ale pořád ještě ne ono. Kirkův film mě strašně pobavil, hlavně ta kutálející se poklice, konečně jsem se u seriálu smála :D Beru tenhle díl jako zlom a předpokládám, že Léto mě uspokojí víc, protože Rory se snad konečně probrala – ne, holka z The Affair ji dokonale probrala, díky za to :) Scény Emily a Luka mám ráda, jsou jako za starých časů.

30.11.2016 | 10:54:01
1

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama