Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 211×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

Lane Kim

Lane Kim

Lane Kimová je (hned vedle Lorelai) nejlepší kamarádka Rory. Jejich přátelství začalo v mateřské školce, když Lane nabídla Rory pastelky, a od té doby jsou jako nerozlučná dvojka. Avšak Lane na rozdíl od Rory musí doma čelit nemalým překážkám, jelikož její máma, paní Kimová, neschvaluje mnohé světské radosti. Lane proto podniká různé tajné výlety a rebeluje proti domácímu řádu, jak to jenom jde. Občas zajde na nějaký ten rockový koncert, dopřeje si nezdravé jídlo a nebo jenom tak z vlastního hecu si obarví vlasy. Neboť jak je známo, zakázané ovoce chutná vždy nejlépe.

Sezóny 8
2000 - 2016

První série

Lane a Rory spolu sdílí všechny své zážitky. Jedna druhé dokáže vždycky poradit a dodat odvahy, když je to třeba. Proto není divu, že ani Roryin odchod na Chilton na tom nic nezmění. Stále jsou skvělé kamarádky. Pak ovšem do jejich vztahu nepřímo vstoupí Dean a Rory má oči jenom pro něj. Lane si kvůli tomu připadá odstrčená a sama. A do tohoto vnitřního zmatku se vetře ještě jeden školní trapas. Lane si neví rady, a tak uteče ke Gilmorovým. Tam se jí dostane pochopení a vztah s Rory se taky urovná. Vše je opět jako za starých dobrých časů.

Ale nebyla by to Lane, kdyby jí neotrnulo. Rychle zase začne koukat po klukách. Jednoho si také vyhlídne, ale moc dobře to neskončí. Jako nadějný ctitel se ukáže až Henry Cho, se kterým se seznámí na chiltonském večírku. Ale brzy se v Lane vyklube jedno velké dilema. Přestože je Henry sympatický, milý a zábavný, ona s ním nemůže být, protože tenhle mladý korejec je přesně ta partie, kterou by jí máma sama dohodila. A to Lane děsí ze všeho nejvíc!

Foto: CW, The WB, Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cinkitoo

Mám ji raději než Rory :D

20.11.2016 | 21:44:21
EmmaSparks

Občas má svoje mouchy, jako asi každý. :)

30.10.2016 | 12:51:19

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama