Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Richard Gilmore

Richard Gilmore

Richard Gilmore

Richard Gilmore je ženatý s Emily Gilmorovou a má s ní dceru Lorelai. Důsledně dodržuje tradiční život vyšší společnosti se všemi jejími pravidly. Často se chová jako staromódní manžel, který si s chutí libuje v doutnících, golfu a kvalitní brandy. Ale přesto, že je to vytříbený požitkář, dokáže být natolik pracovitý, až to zavání workoholismem. Ovšem narozdíl od své ženy Emily si dokáže v určitých situacích zachovat nadhled. Pravda, Lorelai ho svým útěkem z domu zklamala, ale on jí to dokázal odpustit daleko snáz než její matka, protože chová k Lorelai hlubokou náklonnost a obdiv.

Sezóny 7
2000 - 2007


První série

Richard si žije svůj komfortní život po boku své ženy Emily. Sice jeho věk je značně pokročilý, tomu ovšem nebrání v tom, aby nemohl být aktivní. Stále pracuje, vede svoji společnost a uzavírá výnosné obchody. Když se však jednoho dne do jejich životů navrátí dcera Lorelai i s vnučkou Rory, je to pro něj vítáná změna. Páteční večeře sice moc šťastně nedopadají, ale to se může změnit třeba na výletě, který mu vnutí jeho drahá choť Emily.

Richard je sice zpočátku silně proti tomu, aby s ním Rory šla do golfového klubu, brzy však sám pozná, že tenhle výlet bude pro oba velmi obohacující. Nejenže stráví příjemný den se svojí vnučkou, ale především ji lépe pozná a sblíží se s ní. Podobného okamžiku spříznění se dočká i u své dcery, i když za trochu dramatičtějších okolností. Když se v nemocnici po zdravotní příhodě probudí ze spánku, jako prvního člověka spatří svoji dceru Lorelai, a jen stěží se ubrání dojetí. Rodina je pro něj to nejdůležitější. A Richard má Lorelai víc rád, než jí kdy byl schopen říct.


Když se však vyjeví dávná minulost, staré křivdy opět vyplují na povrch. Richard se ostře pohádá s Lorelai a vyčte jí všechny dávné chyby, kterých se jako 16letá dopustila. Stále si myslí, že jeho dcera měla na víc, a že lehkomyslně zahodila svoji zářnou budoucnost. Ani s odstupem času není schopen jí odpustit. I když jisté pochopení projeví a Lorelai poskytne krytí ve chvíli, kdy to nejvíce potřebuje, aby mohla uniknout ze spárů zákeřné Emily.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
brhefst

Měl jsem ho rád, ale to co provedl Jasonovi mu nikdy neodpustím :P

26.11.2016 | 16:22:16
EmmaSparks

Občas dost tvrdohlavý, ale kdo není…:)

30.10.2016 | 9:57:53

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny