Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 211×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

Sookie St. James

Sookie St. James

Sookie St. Jamesová vášnivě miluje vaření a není proto divu, že pracuje jako šéfkuchařka v hotelu Nezávislost a později také v hotelu U vážky. Její temperament a nadšení umí jen málokdo překonat. Při výběru i přípravě potravin je veliká perfekcionistka a zároveň umí v kuchyni vytvořit pořádný zmatek. Díky tomu se občas stávají různé nehody, které leckdy vyvrcholí nějakou tou destrukcí nebo požárem. Lorelai jí to ale vždycky odpustí, protože je se Sookie dlouholetá a velká kamarádka. Společně dokážou překlenout kdejakou obtíž, zasmát se sami sobě, a nebo i poškorpit znuděného Michela.

Sezóny 8
2000 - 2016

První série

Sookie se radostně oddává vaření v hotelu Nezávislost. Sem tam potrápí Jacksona, dodavatele ovoce a zeleniny, kterého pokaždé vytočí svými výhradami. Ovšem nejvíce ji baví, když může společně s Lorelai sdílet všechny její životní zvraty, trable i radosti. Dalo by se říct, že do jisté míry žije jejím životem. Zvrat nastane až ve chvíli, kdy si Sookie uvědomí, že už nechce být sama. Převezme proto iniciativu a pozve Jacksona na rande. V den jejich setkání nastane pár komplikací (jako např. Runův nečekaný příjezd) a hlavně zpočátku to vůbec nejde podle plánu, ale nakonec se vše vydaří a Sookie si schůzku s Jacksonem zopakuje ještě několikrát.

Foto: CW, The WB, Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
makishek

<3

30.10.2016 | 16:38:14
EmmaSparks

Tenhle charakter mě moc neoslovil…

30.10.2016 | 10:00:21
Jupijow

Jedna z nejvíc nereálných postav

22.10.2016 | 11:34:13

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama