Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 211×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

S08E03: A Year in the Life: Summer

S08E03: A Year in the Life: Summer

Nezaměstnaná Rory najde útočiště v redakci místních novin Stars Hollow Gazette, které ale nemají žádnou úroveň. Její milostný život se hroutí čím dál víc, stejně jako Lorelai začne zpochybňovat svůj vztah s Lukem. Taylor plánuje velký muzikál o Stars Hollow.

sk
25.11.2016
1 hodina 30 minut

Český název: Rok v životě: Léto (neoficiální)
Scénář: Daniel Palladino
Režie: Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino (nepotvrzeno)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Muzikál byl správně ujetý, jak se na Stars Hollow sluší a patří, ale zabral příliš mnoho času z toho dílu. Kdyby to vyšlo v klasickém formátu – cca 22 dílů na sérii, neřekla bych nic, ale takhle mi připadá, že nevěděli, co tam mají dávat, přitom je tolik možností, co mohli ukázat – jak se daří jiným postavám například. I když kdyby to bylo točené v podobném duchu, nevím, jestli bych se na tolik dílů vůbec vydržela koukat. :D Zachraňují to Jess, Luke, Taylor, zbytek je… no… z Rory se stala pěkná ***, co mi to s ní udělali? :( A Lorelai se sobecky rozhodne zase pro něco svého, aniž by brala ohledy na druhé, hlavně na partnera (a je naštvaná, když něco nechce brát ohledy na ní, viz Rory a nápad s knihou). 50 %

30.3.2023 | 23:13:33
BizarníBibliofil

Tak me se kupodivu nova serie od druheho dilu libi. Dost me zaujalo i to, ze se ukazuje jak jsou Rory i Lorelai sobecke a vubec se neohlizi na ostatni. A jak jsou v soku, kdyz se jim jejich chovani zacina vracet. Co jsem nepochopila, proc misto toho narikani sve problemy neresi a radeji od vseho utikaji a cekaji, ze se to vyresi samo. Tak to jsem zvedava, jak tohle skonci..

23.9.2018 | 11:43:24
SaDiablo

U Rory se jen ukazuje to, že nikdy očividně nedospěla a chová se jako pořád stejná krá*a, protože (když tady ignoruju obě druhý strany, který jsem nikdy stejně v lásce neměla) se vyspala s Deanem, když byl ženatej, a teď nejen že má přítele (tahle dějová linka měla být někdy vtipná?), kterýho podvádí s Loganem, ale ani jí nevadí, že je Logan zasnoubenej a ZASE je v tom další holka. Tohle má být pohodovej seriál a tohle mi tam teda vadí pořádně, nechápu, že to není adresované. Hnus. Absence Melissy mi je taky znát. April sympatická, nechápu, proč Lorelai měla problém s těmi penězi? Kdyby měla problém, že jí neplatí matka, asi by se sama nenabízela, další zbytečnost. Jedním z mála plus byl Christian Borle.

25.2.2018 | 0:17:36
DamianaFrey

Po tom muzikály ma napadla jedna otázka, ktorá mi dosiaľ nikdy nenapadla: Nie je Stars Hollow nejaká sekta???? Pretože toto už bolo skutočne cez čiaru…Rory by si zaslúžila zopár faciek na prebratie. 60% za skvelý nápad s Tajným barom a za koniec s Lorelai…

17.12.2016 | 19:01:31
TrishaM

Pro mě zatím nejslabší díl, gilmorovská klasika stále jede typickým tempem, ovšem ten muzikál byl až příliš dlouhý. A dle konce to vypadá, že v posledním díle se kromě poklidného děje (který mně osobně nijak nevadí) něco snad i stane ;)

15.12.2016 | 21:25:18
tomasmachalekkkk

Tento díl mě potvrdil moje obavy Byla to velká chyba tento seriál obnovovat Máme za sebou tři díly a defakto stále nic nového.Tedy nic se pořád neděje,tedy děje až v samotném závěru.Mám obavu sledovat poslední díl........tohle je velké zklamání.Raději bych bral spin-of s někým nový Tohle nikam nespěje

12.12.2016 | 10:46:02
3Katka3

Třetí díl už mě docela naštval, tam se snad neudálo nic. A byl tam sáhodlouhá zkouška muzikálu, která by se dala nahradit určitě lepší scénkou.

9.12.2016 | 12:32:32
Andie24

Bohužel musím uznat, že tento díl je pro mě zatím nejslabší. Chyběl mi Kirk :D trošku více hůmoru, i když začátek mě bavil. Jess se mi líbil, ale co jsem si uvědomila v tomto dílu je to, že vlastně Lorelai a Luke mají podle mě hodně vychladlý vztah. Chápu, že už to je nějaká doba, co spolu jsou, ale opravdu mi přijdou jak staří kamarádi a ne pár, co překonal to co oni a který se stále miluje. Muzikál strašně zdlouhavý, tři písničky ? Měla jsem chuť to přetočit už když končila první, ale bála jsem se, že bych o něco přišla. Chápu Lorelai, že chce utéct. Rory bohužel neví co chce, ale nápad s knihou je perfektní! Pro mě tentokrát 80%. Něco mi tam chybělo a trošku jsem zklamaná, ale věřím, že fall bude zase boží!

9.12.2016 | 0:41:22
Catwoman007

Všichni jsou v krizi. Přijde mi jakoby seriál neměl vlastně co říct. Prostě tam není žádný příběh, co by se měl vyprávět. Pokračování Gilmorek lépe nevidět, moc jsem se těšila, ale převažuje zklamání.

8.12.2016 | 20:57:36
Pauluška

Konečne sa to niekam pohlo. :)

7.12.2016 | 16:47:01
1

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama