Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Paris Geller

Paris Geller

Paris Geller

Paris Gellerová umí být vždy a za všech okolností brutálně upřímná. Nebojí se vyvolávat nepříjemné konverzace, jelikož bravurně zvládá umění argumentace. Je jednou z nejchytřejších studentek na Chiltonu a nejspíš také na Yaleu. A není tudíž divu, že se svojí cílevědomostí sklízí tolik úspěchů. Ať se to již týká pozice šéfredaktora ve školních novinách Franklin, nebo čestné funkce prezidentky studentské rady. Vzdělání a vysoké ambice jsou pro ni absolutní prioritou.

Sezóny 8
2000 - 2016


První série

Paris je na Chiltonu nedostižná premiantka, kterou vždy doprovází její kamarádky, Madeline a Louise. Když ale na univerzitu nastoupí Rory, začne se Paris obávat případné konkurence. Potajmu si novou studentku proklepne a zjistí si o ní pár informací. Sama k ní ovšem cítí tak silný odpor a nesnášenlivost, že jí to dá najevo hned první den. A od té doby Rory trápí a ponižuje vždycky, když se jí naskytne příležitost.

Dívčí válka, kterou Paris zažehla, směle pokračuje dál! Ona a její kamarádky dál ztrpčují Rory život, jak jenom mohou. Drobný obrat k lepšímu nastane až ve chvíli, kdy Rory ubezpečí Paris, že s Tristanem nechodí, a ani o to nemá zájem. Má to však jen dočasné trvání. Během slavnostního plesu se strhne ostrá hádka, když Paris v záchvatu vzteku vystartuje po Rory kvůli tomu, že se dozvěděla, kdo jí ve skutečnosti dělá doprovod. Sama sebe přede všemi ztrapní a raději se pak co nejrychleji vytratí pryč.


Tím ale spory mezi dívkami nekončí. Ve škole započne nová válka, ve které se Paris neštítí zhola ničeho. Teprve když jí Rory vmete do tváře, jak se chová odporně, Paris se nad tím zarazí a dojde jí, že má její sokyně možná pravdu. K úplnému usmíření ale dojde až poté, kdy jsou obě nuceny kvůli školnímu projektu spolupracovat. Stráví spolu více času mimo školu a to i přičiněním spontánní Lorelai, která holky pozve na koncert skupiny Bangles. Paris se s Rory více sblíží a pozná sama, že není tak hrozná, jak si myslela.

Paris se konečně začíná dařit. Tristan ji pozve na rande a ona si to nesmírně užije. Doufá, že z toho bude něco víc, avšak její princ je jiného názoru. A když se pak ještě dozví, že jejich rande byl nápad Rory, strašně se na ni rozčílí. Její vztek se brzy přetaví v hutnou dávku nenávisti, když se doslechne o koncertě, na který Tristan údajně půjde s Rory. A tak stará válečná sekera je znovu vykopána!

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EmmaSparks

:)

30.10.2016 | 13:11:01

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny