Gotham
92/100 - 352×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Komiksový, Krimi
hrají
Ben McKenzie (James Gordon), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Erin Richards (Barbara Kean), Drew Powell (Butch Gilzean), Chris Chalk (Lucius Fox), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), Clare Foley (Ivy Pepper), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Michael Chiklis (Nathaniel Barnes)

S05E11: They Did What?

S05E11: They Did What?

Bane se s pomocí armády chystá zničit Gotham a Gordon se tak bude muset spolehnout mimo jiné na pomoc svých bývalých nepřátel. Nyssa al Ghul plánuje po zničení Gothamu zabít Barbaru, a její novorozenou dceru sama vychovávat. Bruce se rozhoduje, zda opustit Gotham.

sk
18.4.2019
2 020 000
44 minut

Scénář: Tze Chun
Režie: Carol Banker

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, ta přestřelka byla dobra ale ti zaporaci vždycky maji proslov, a Ed s Tučnakem ta jejich myšlenka je fakt zajimava, a Barbara byla taky dobra a jsem zvědav jak si ted Gordon poradi ve funkci komisaře, a přijde mi že udělali chybu protože v prvnim díle se začatek přestřelky odehrava v noci a tady ve dne.

redaktor
20.6.2019 | 9:48:02
RedRose

no… ta barikáda to bylo něco! fakt trapas! nikdo nic netrefí, výšková výhoda nevyužitá vůbec nijak a následné předání moci, to bylo děsný! nehledě k faktu, že ti vojáci přijímali rozkazy od úplně cizích lidí a vzepřít se měli hned… prostě za tyhle scény by to bylo tak na 10%… naštěstí to zbytek celkem solidně vyvážil, takže dobrý, ale mělo to být mnohem lepší… Bane a Nyssa tady byli celkem na okrasu, mohli to rozbalit mnohem víc… to s tou ponorkou mě taky hned napadlo, jak s tím odjela, když to mají řídit dva? a Camren ta bude za chvíli slušná koule :-/

11.6.2019 | 21:35:50
Ulrička

Ještě že záporáci vždycky musí mít proslov než někoho dodělají. Netopýři jsou drsnější než jsem čekala. A Barbara se zatím neukazuje jako zodpovědná matka. Co jen z toho děcka bude? Body navíc za nejlepší objetí na světe.

23.4.2019 | 22:54:16
Teresa1

Mohlo to být lepší ale jinak supr díl

23.4.2019 | 17:02:24
realm

Myslím, že tohle klidně mohl být závěr série, za mne fajn a těším se na poslední díl.

22.4.2019 | 14:38:08
ImTheBeast

Nebyla to špatná předposlední epizoda, ale dost věcí to tam táhlo ke dnu. Ovšem věřím, že závěrečná epizoda bude parádní, protože podle upoutávky to tak sakra vypadá :-)

22.4.2019 | 12:20:50
RagnarokCzD

Uměj to líp … MNOHEM LÍP! Začátek byl fajn, pak to na 20 minut umřelo a pak ten konec zase docela fajn … jinak na můj vkus zbytečně moc natahování, zbytečně moc monologů, zbytečně moc klišé. -_-

  • Nechápu proč by Baneovi mělo vadit, že kolem něj poletuje hejno zcela neškodných netopýrků.
  • Nechápu jak je možný, že Selina v prvních řadách dokázala vyškrábat frajerovi oči holýma rukama, ale v rukavici s drápkama se nezmůže ani na škrábanec přes xicht. :-/
  • Nisa byla taky zklamání na plný čáře … „vytrénovaná assasinka“, která bije pěstí protivníkovi do hrudi, kde má neprůstřelnou vestu. -_-

Snad jediný co mě tu potěšilo, bylo dojemné objetí Tučňáka s Hádankářem. :3

22.4.2019 | 10:01:18
George Wayne

Výtečný díl! Už se těším na finální epizodu! Akorát jsem doufal, že se dočkáme Tučňákova monoklu, ale na tom nesejde. Dále mě potěšilo jmenování nového komisaře, pojmenování Jimovy dcery a samozřejmě netopýři…

Ovšem jeden moment mi vrtá hlavou… Když se Ed připojil k Jimovi a Penguinovi, prohlásil, že k řízení ponorky jsou potřeba 2 lidé. Jak tedy mohla Nyssa eventuálně uprchnout pomocí ponorky, když ji museli řídit 2 lidi a k tomu měla ještě těžké zranění… ???

21.4.2019 | 21:41:28
Lord Denvil

Trochu slabší na začátek Velkého Finále… Přišlo mi to místy dost odfkaknuty.

Brutálně zakulacená Camren vypadá vtipné až trapné… Na to jaký to byl milašek před pár lety. :/

21.4.2019 | 19:51:52
Huholoman

A kde je ten joker?

21.4.2019 | 18:50:24
1

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama