Gotham Chris Chalk o Deadshotovi a budoucí spolupráci Lucia s Brucem

Chris Chalk o Deadshotovi a budoucí spolupráci Lucia s Brucem

Chris Chalk o Deadshotovi a budoucí spolupráci Lucia s Brucem

Představitel Lucia Foxe v rozhovoru probírá Luciovu budoucnost u gothamské policie a vypráví o možných nových antagonistech, kteří by mohli zasáhnout do příběhu v budoucnu.


17 0
23.10.2016

Lucius Fox se v minulé sérii ukázal jako jeden z nejvýznamnějších Bruceových spojenců v pátraní po vrazích Thomase a Marthy Wayneových. Na začátku třetí sezóny jsme jej zastihli v pozici zaměstnance gothamské policie, kde pracuje od té doby, co se ukázalo, že Wayne Enterprises vytváří monstra v Indian Hill.

Chris Chalk, představitel Lucia, v krátkém interview pro Comicbook vypráví o svých oblíbených záporácích a o pokračování spolupráce Foxe s Waynem.


Foto: FOX

Necháváte se inspirovat Morganem Freemanem, který Lucia ztvárnil v Nolanově netopýří trilogii?
Morgan mě inspiroval ve všem. Snažím se vystupovat jako jeho mladší vydání, ale bohužel nedokážu napodobit jeho baryton.

V Gothamu jsme již představili celou plejádu padouchů, chybí vám v ní někdo?
Bylo by velmi zajímavé zapojit do děje Floyda Lawtona, protože tato postava se ukázala použitelná jak pro film, tak pro televizi. Výkony Willa Smithe a Michaela Rowea byly perfektní a pro Gotham by byl příchod mladší verze Deadshota určitě přínosem. Chodil by s Brucem do školy a jednoho dne by se jejich cesty zkřížily. Pak by se ukázalo, že jsou si vlastně hodně podobní.

Uvidíme někdy v Gothamu superpadoucha Deadshota? Foto: Warner Bros.

Přejete si návrat Jeroma Valesky?
Jednoznačně ano! Gotham potřebuje tohoto šílence, který hlavně na začátku druhé řady dodával seriálu šmrnc, zpět. Když se vrátí, nastanou gothamské policii a tedy i Luciovi krušné časy.

Chalk si přeje Jeromův návrat. Foto: FOX

Jaká je budoucnost Lucia u gothamské policie?
Fox začal u policie pracovat poté, co Hugo Strange a spol. zdiskreditovali společnost Wayne Enterprises. I když v prvním díle třetí série svou práci pomlouval, rozhodně není pod vedením kapitána Barnese nespokojen, proto se dá očekávat, že u této práce ještě nějakou dobu zůstane.

V komiksech a Nolanových filmech je Fox důležitým spojencem Batmana v jeho tažení proti zločinu. Dodává mu technické hračky a další „zlepšováky“. Dočkáme se této úlohy i v seriálu?
Musíte si uvědomit, že oproti batmanovským komiksům jsme stále ještě v minulosti, Bruce je pořád ještě mladý na to, aby nosil netopýří plášť, proto rozhodně neočekávejte, že by jej Lucius vybavil batmobilem a podobnými věcmi. Může mu však pomoci jinými prostředky, které budoucí hrdina může využívat jako mladík.

Můžete prozradit, o jakých prostředcích mluvíte?
Tak třeba takové batarangy může ovládat i malé dítě. A s batcomputerem si Bruce už také poradí.

Uvidíme v Gothamu prototyp slavného batcomputeru? Foto: Warner Bros.

Viděli byste rádi pana Foxe v akci jako dodavatele technických hraček Bruceovi?

Zdroj: Comicbook.com

Diskuze /2

Baltik

Jasnéééé !!

Lucius největší frajer ! A že zminil i Nolanovu trilogii i Morgana Freemena je jen plus navíc :) Nejde ho nemít rád. Jediná postava o které víš, že se na ní dá jistojistě spoléhnout.

#2 DarthRevan
24.10.2016 | 19:12:41
DarthRevan

#1 Baltik: Super postava i herec. Hodně vtipkoval při tom rozhovoru :D.

webmaster
24.10.2016 | 20:51:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás