Gotham Hugo Strange

Hugo Strange

Hugo Strange

Šéf Akrhamského ústavu pro duševně choré.

Sezóny 4
2016 - 2019

Profesor Hugo Strange vedl Arkhamský ústav od jeho znovuotevření až do útěku monster ze zařízení Indian Hill, které se nalézalo pod Arkhamem. Strange zde experimentoval na vězních a na mrtvých tělech zločinců. Jeho pokusy nakonec díky Victoru Friesovi vyústily v úspěch, když se mu povedlo oživit mrtvé a dát jim schopnosti. Jelikož byla jeho činnost odhalena, Soví tribunál, kterému se zodpovídá, nařídil likvidaci Indian Hill. Strange chtěl přestěhovat důležité pacienty/monstra mimo město, ale do plánů mu zasáhla oživená Fish Mooney, která si jako první z pacientů uvědomovala své staré já a zůstala sama sebou.

BD Wong jako Hugo Strange. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Strašně nevyužitý.. Doslova pokaždé když tam byl, tak jen oživoval někoho nebo pracoval pro naše zloduchy.. Chtělo by to víc prostoru.

29.8.2019 | 18:17:32
George Wayne

Oswald please call me HUGO!

7.11.2016 | 18:47:19

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás