Gotham Hugo Strange

Hugo Strange

Hugo Strange

Šéf Akrhamského ústavu pro duševně choré.

Sezóny 2
2016 -


Profesor Hugo Strange vedl Arkhamský ústav od jeho znovuotevření až do útěku monster ze zařízení Indian Hill, které se nalézalo pod Arkhamem. Strange zde experimentoval na vězních a na mrtvých tělech zločinců. Jeho pokusy nakonec díky Victoru Friesovi vyústily v úspěch, když se mu povedlo oživit mrtvé a dát jim schopnosti. Jelikož byla jeho činnost odhalena, Soví tribunál, kterému se zodpovídá, nařídil likvidaci Indian Hill. Strange chtěl přestěhovat důležité pacienty/monstra mimo město, ale do plánů mu zasáhla oživená Fish Mooney, která si jako první z pacientů uvědomovala své staré já a zůstala sama sebou.

BD Wong jako Hugo Strange. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
George Wayne

Oswald please call me HUGO!

7.11.2016 | 18:47:19

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás