Gotham
92/100 - 352×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Komiksový, Krimi
hrají
Ben McKenzie (James Gordon), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Erin Richards (Barbara Kean), Drew Powell (Butch Gilzean), Chris Chalk (Lucius Fox), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), Clare Foley (Ivy Pepper), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Michael Chiklis (Nathaniel Barnes)

Hugo Strange

Hugo Strange

Šéf Akrhamského ústavu pro duševně choré.

Sezóny 4
2016 - 2019

Profesor Hugo Strange vedl Arkhamský ústav od jeho znovuotevření až do útěku monster ze zařízení Indian Hill, které se nalézalo pod Arkhamem. Strange zde experimentoval na vězních a na mrtvých tělech zločinců. Jeho pokusy nakonec díky Victoru Friesovi vyústily v úspěch, když se mu povedlo oživit mrtvé a dát jim schopnosti. Jelikož byla jeho činnost odhalena, Soví tribunál, kterému se zodpovídá, nařídil likvidaci Indian Hill. Strange chtěl přestěhovat důležité pacienty/monstra mimo město, ale do plánů mu zasáhla oživená Fish Mooney, která si jako první z pacientů uvědomovala své staré já a zůstala sama sebou.

BD Wong jako Hugo Strange. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Strašně nevyužitý.. Doslova pokaždé když tam byl, tak jen oživoval někoho nebo pracoval pro naše zloduchy.. Chtělo by to víc prostoru.

29.8.2019 | 18:17:32
George Wayne

Oswald please call me HUGO!

7.11.2016 | 18:47:19

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama